Tego typu starcia nie potrzebują dodatkowej zachęty. Pomimo w miarę jasnej już sytuacji w grupie eliminacyjnej, starcie Argentyny z Brazylią nadal elektryzuje wszystkich tych, których na nie czekają. W rozpoczynającym się o 00:30 17.11.2021 górą będzie pewna miejsca na Mundialu Brazylia, czy może zwycięży wicelider Argentyna?

Sprawdź legalnych bukmacherów.

Argentyna – Brazylia: eliminacje Mistrzostw Świata

Zarówno jedni, jak i drudzy w swoich składach posiadają niezaprzeczalne gwiazdy światowej piłki. Obie ekipy zamierzają powrócić na najwyższe szczeble w nadchodzącym turnieju. Której z nich wyjdzie to lepiej?

Argentyna

Ostatni mecz z Urugwajem pokazał, czym ta reprezentacja stoi. Otóż ekipa ta ma bardzo silny atak, interesującą linię pomocy i kompletny brak formacji defensywnej, z wyłączeniem znakomitego Martineza. To właśnie bramkarz niejednokrotnie w pojedynkę ratował swoją reprezentację od utraty gola.

Na grę w obronie Argentyny podczas starcia z Urugwajem po prostu nie dało się patrzeć. Wyglądało to tak, jakby grający w tej formacji piłkarze stanowili zbieraninę przypadkowych przechodniów. Brak komunikacji, zero asekuracji czy czytania gry. Szczerze współczuję wszystkim, którzy w tamtym spotkaniu obstawili BTTS, ponieważ z przebiegu meczu on po prostu musiał wejść, a nie wszedł.

Wspomniany na początku silny atak szczerze mówiąc, również szczególnie się nie wykazał. Owszem, Di Maria popisał się piękną bramką, jednakże poza nią, niecelnym strzałem Gomeza oraz zmarnowaną szansą Martineza nic więcej oni nie zaprezentowali.

Zdecydowanie rozumiem rozgoryczenie piłkarzy Urugwaju po przegranym meczu, ponieważ w tamtym spotkaniu prezentowali się oni momentami jak drużyna o klasę lepsza od Argentyny. Podopieczni Scaloniego, jak i on sam zdecydowanie muszą bardzo dokładnie przeanalizować swój ostatni mecz, ponieważ taka gra z Brazylią zakończyć się może dla nich tragedią.

Sprawdź typy dnia.

Brazylia

Trener Tite prawdopodobnie jest świadomy, że aktualnie prowadzi jednego z głównych kandydatów do sięgnięcia po najwyższe trofeum na nadchodzących Mistrzostwach. Brazylia na ten moment w końcu stanowi kolektyw. Nie jest to drużyna zbudowana wokół Neymara. Gwiazda PSG stanowi jedynie element świetnie funkcjonującej układanki.

Ostatni mecz z Kolumbią to wszystko pokazał. Solidna gra w obronie, która nie pozwalała rywalom na nic więcej prócz strzałów z dystansu. W dodatku głównie niecelnych. Do tego dołożone opanowanie środka pola, gdzie zawodnicy czują się bardzo swobodnie zarówno w małej grze, jak i szybkim wyprowadzaniu kontrataku.

Jedyna bramka tego meczu stanowić może niejako zwieńczenie dobrej formy każdej z formacji. Przechwyt wybijanej przez bramkarza piłki, dwa podania i gol. A wszystko to nie kiedy Kolumbia była szczególnie rozciągnięta z powodu nieudanego wyprowadzanego ataku. Otóż znaczna część drużyny nie zdążyła jeszcze przejść do trybu ataku, kiedy zostali już rozbrojeni przez ofensywę Brazylii.

Zdecydowanie ta ekipa stanowić będzie zagrożenie dla każdej europejskiej reprezentacji.

Argentyna – Brazylia: kursy

Bukmacherzy jednak w nadchodzącym spotkaniu widzą sprawę nieco inaczej. Być może spowodowane jest to możliwością gry zawodników nie pierwszego wyboru w Brazylii oraz miejscem rozgrywania meczu. Faworyzowana jest tutaj Argentyna po kursie 2.18 na Betclic. Remis wart jest 3.05. Wygrana Brazylii natomiast to przelicznik równy 3.80.

Sprawdź bonusy bez depozytu.

Argentyna – Brazylia: typy

Opierając się na całościowym obrazie gry obu zespołów, wybór dla mnie jest prosty. Dodatkowo kusząca propozycja bukmachera nie pozwala przejść koło tego obojętnie. Na mecz Argentyna – Brazylia w eliminacjach do Mistrzostw Świata typem jest: Brazylia wygra mecz po kursie 3.80 na Betclic.

Zważywszy na niską formę formacji defensywnej Argentyny oraz dobrą dyspozycję ataku Brazylii sądzę, że Canarinhos ustrzelą w tym spotkaniu minimum dwie bramki. Z tego powodu na mecz Argentyna – Brazylia w eliminacjach do Mistrzostw Świata typem jest także: gole gości powyżej 1.5 po kursie 3.70.

Argentyna – Brazylia: gdzie oglądać?

Jest to niewątpliwa gratka dla fanów futbolu. Chcąc obejrzeć to spotkanie, należy o 00:30 włączyć TVP Sport.

[blok_bonus]


Sędzią głównym tego meczu będzie Andres Cunha.
Spotkanie Argentyny z Brazylią będzie mieć miejsce na Estadio del Bicentenario w San Juan w Argentynie.