W poniedziałek rozegra się ostatnia kolejka 3 grupy Ligi A. Reprezentacja Anglii zagra z kadrą Niemiec. Dla Anglików mecz ten będzie pożegnaniem z Ligą A. Podopieczni Garetha Southgate’a nieoczekiwanie zajęli ostatnie miejsce w grupie nie wygrywając w niej na ten moment ani jednego spotkania. Kto jest faworytem w tym pojedynku? Typy na Anglia – Niemcy? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Anglia – Niemcy mecz w Lidze Narodów

Reprezentacja Anglii zawiodła swoich kibiców podczas spotkań w Lidze Narodów. “Synowie Albionu” w pięciu spotkaniach zanotowali trzy porażki i dwa remisy. Najbardziej rozczarowujące mogłyby się wydawać dwie porażki z Węgrami. Ci jednak przewodzą w tabeli z dziesięcioma punktami na koncie. W poprzednim spotkaniu Anglicy przegrali 0-1 z Włochami co przesądziło ich spadek z Ligi A. Zatem w kolejnej edycji Ligi Narodów wicemistrzowie Europy zagrają w Lidze B.

Niemcy, podobnie jak reprezentacja Anglii, rozczarowali w Lidze Narodów. Wygrali tylko jedno spotkanie. Poza nim zanotowali trzy remisy i porażkę. Podopieczni Hansiego Flicka w ostatnim meczu mogą zagrać z czystą głową. Nie grozi im spadek z Ligi A, ale nie mają też szans na wygranie grupy i awans do kolejnej rundy. Mają jedynie szanse na zajęcie drugiego miejsca, jeśli Włosi przegrają z Węgrami.

Kursy bukmacherskie na mecz Anglia – Niemcy

Kursy bukmacherskie na mecz Anglia – Niemcy, czyli kto jest faworytem według bukmacherów? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów w tym spotkaniu minimalnie większe szanse na wygraną mają gospodarze. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez reprezentację Anglii wynosi 2,40. Remis wyceniany jest na 3,26, zaś triumf Niemiec na 2,97. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Anglia – Niemcy

Typy na mecz Anglia – Niemcy, czyli jak może potoczyć się to starcie? Zarówno Anglia jak i Niemcy ten mecz mogą potraktować jako sparing. Losy oby ekip są już przesądzone. Wątpliwe, że wyjdą one na ten mecz w podstawowych składach. Historia bezpośrednich spotkań pomiędzy Anglią i Niemcami pokazuje, że nie pada w nich wiele bramek. W ostatnich sześciu spotkaniach tylko w jednym padło więcej niż dwie bramki. Idąc tym tropem nasz tym na ten mecz to poniżej 2,5 bramki. Kurs na takie zdarzenie w BestBet wynosi 1,76. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od BestBet.

Gdzie obejrzeć mecz Anglia – Niemcy – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Anglii a Niemcami rozegra się na stadionie Wembley w Londynie. Spotkanie rozpocznie się 26 września o godzinie 20:45. Mecz ten będzie można zobaczyć na TVP Sport oraz Polsat Sport. Pojedynek zostanie wyemitowany również w internecie na TVPSport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zwiń
Gdzie odbędzie się mecz Anglia – Niemcy?   Starcie pomiędzy reprezentacją Anglii a Niemcami rozegra się na stadionie Wembley w Londynie. Kto jest faworytem tego spotkania?   Według bukmacherów w tym starciu minimalnym faworytem będą gospodarze. Kurs na wygraną reprezentacji Anglii wynosi 2,40.