W czwartek odbędą się rewanżowe spotkania w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Lechia Gdańsk w pierwszym meczu pewnie pokonała Akademije Pandev 4-1. Pojedynek w Macedonii Północnej powinien być zatem dla podopiecznych Tomasza Kaczmarka tylko formalnością Kto jest faworytem w tym pojedynku? Jakie są kursy bukmacherskie na Akademija Pandev – Lechia Gdańsk? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk mecz w Lidze Konferencji Europy

Po pierwszym pojedynek pomiędzy Lechią Gdańsk a Akademiją Pandev najwięcej mówiło się o awanturze jaka miała miejsce na trybunach. Z tego też powodu mecz rozpoczął się z opóźnieniem. Zamieszki nie wpłynęły jednak negatywnie na podopiecznych Tomasza Kaczmarka. Lechia już po pierwszej połowie prowadziła 3-0. W drugiej odsłonie częściej do głosu zaczęli dochodzić goście i finalnie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Pojedynek w Macedonii Północnej będzie dla Lechii ostatnim spotkaniem przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Trzy dni po meczu w Skopje ekipa z Gdańska zagra na wyjeździe z Wisłą Płock. Z tego względu pod lekkim znakiem zapytania stoi skład w jakim wyjdą na murawę podopieczni Tomasza Kaczmarka. Możliwe, że po wysokim zwycięstwie u siebie szkoleniowiec biało-zielonych będzie chciał oszczędzić swoich najlepszych zawodników, aby byli w pełni sił przy okazji pierwszego ligowego spotkania.

Kursy bukmacherskie na mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem w tym spotkaniu będzie ekipa gości. Takie przewidywania nikogo nie mogą dziwić. Lechia już przed pierwszym spotkaniem była zdecydowanym faworytem, a zwycięstwem 4-1 potwierdziła swoją wyższość nad zespołem z Macedonii Północnej. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez podopiecznych Tomasza Kaczmarka wynosi 1,43. Remis wyceniany jest na 4,50, zaś triumf Akademiji Pandev na 6,20. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk

Lechia zgodnie z oczekiwania wysoko wygrała pierwsze spotkanie. Akademija Pandev zdołała jednak pod koniec pojedynka zdobyć honorowe trafienie. W rewanżu, jeśli gospodarze czwartkowego starcia marzą o odwróceniu losów dwumeczu muszą agresywnie zaatakować od pierwszych minut. To umożliwi podopiecznym Tomasza Kaczmarka grę z kontry, a polskie zespoły bardzo dobrze czują się w takiej grze. Nasz typ to wygrana Lechii Gdańsk oraz powyżej 2,5 bramki w meczu. Kurs na takie zdarzenie w Betclic wynosi 2,02. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betclic.

Gdzie obejrzeć mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Akademiją Pandev a Lechią Gdańsk odbędzie się na stadionie mieszczącym się w centrum treningowym Petara Miloševskiego w Skopje. Spotkanie rozpocznie się 14 lipca o godzinie 17:00. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

Zwiń
Gdzie odbędzie się mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk? Starcie pomiędzy reprezentacją Akademiją Pandev a Lechią Gdańsk odbędzie się na stadionie mieszczącym się w centrum treningowym Petara Miloševskiego w Skopje. Kto jest faworytem tego spotkania? Według bukmacherów w tym starciu większe szanse ma Lechia Gdańsk, na której zwycięstwo kurs wynosi 1,43.