Sortowanie wg skuteczności: (Typerzy z 5+ typów)

TyperTypy% skut.SeriaŚr. kurs
Filip Jeneralczyk887,50%41,59
Paweł Abramczyk785,71%61,54
Daniel Żubert1384,62%71,70
Marcin Gryka2080,00%81,59
Wojciech Bielecki1978,95%111,59
Mirosław Nowak977,78%31,61
Mateusz Skoti977,78%71,65
Mariusz Mazur875,00%31,57
Łukasz Dusza875,00%41,60
Kamil Terp1573,33%51,84
Michal Domyślsię1172,73%61,58
Mateusz Kozak771,43%41,52
Mateusz Gawęda1070,00%51,60
Łukasz Arciszewski666,67%41,72
Kornel Kot666,67%31,60
Radek Wolski966,67%41,69
Sebastian Mielke666,67%31,65
Kuba Kawecki1464,29%71,58
Łukasz Kaczmarek1163,64%61,68
Przemek War2263,64%91,73
Bartek Zdrenka1662,50%41,60
Łukasz Tarski862,50%41,56
Marcin Fabia560,00%32,06
Przemek Teklak1060,00%31,92
Suchy Majk560,00%22,48
Szymon Jarzyna560,00%21,96
Krystian Sawicki757,14%31,93
Przemek Pisaniak757,14%42,16
Damian Dyda955,56%21,63
Jakub Trojanek955,56%31,71
Maciej Broniewicz1855,56%52,01
Daniel Tomaszewski1553,33%41,80
Kuba Bolenajc1553,33%31,66
Michał Kołodyński1553,33%41,73
Mieczysław Nowak850,00%21,52
Grzegorz Juszczyk650,00%21,67
Krzysiek Oksieńczuk850,00%21,73
Kuba Nachyła850,00%21,61
Adam Jurga850,00%12,06
Bartłomiej Makłowicz650,00%22,02
Cory Trevor Lahey850,00%21,72
Daniel Cyran650,00%21,56
Dominik Kupczyk850,00%21,56
Waldemar Shrek Ruta650,00%31,70
Przemek Śmiałkowski1741,18%31,75
Jacek Pietruczuk540,00%21,73
Janko Propan540,00%21,94
Sebastian Chłopek540,00%11,63
Karol Kośmiński1735,29%21,72
Damian Rembrant633,33%11,63
Tomek Głos1030,00%12,07
Marcin Krawczyk1428,57%22,79
Duke Duke922,22%12,28
Patryk Figarski520,00%12,14
Kamil Pawlak616,67%11,85

Sortowanie wg punktów: 

PktTyperTypy% skut.SeriaŚr. kurs
275Marcin Gryka2080,00%81,59
272Wojciech Bielecki1978,95%111,59
229Kamil Terp1573,33%51,84
222Przemek War2263,64%91,73
189Bartek Zdrenka1662,50%41,60
178Maciej Broniewicz1855,56%52,01
159Daniel Tomaszewski1553,33%41,80
159Kuba Bolenajc1553,33%31,66
159Michał Kołodyński1553,33%41,73
123Przemek Śmiałkowski1741,18%31,75
105Karol Kośmiński1735,29%21,72

Najwyższe trafione kursy:

TyperKurs
Marcin Krawczyk6,20
Suchy Majk3,35
Maciej Broniewicz3,30
Adam Jurga3,25
Michal Maly3,20
Tomek Głos3,15

W razie pytań/podejrzenia błędów piszcie do mnie na FB lub w komentarzu.

 

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x