Typy Dnia XXII edycja – Wyniki do 8 marca (włącznie)

0
typy na dziś

Sprawdź zakładkę TYPY DNIA


Sortowanie wg skuteczności: (typerzy z 5+ typów)

Typer Typy % skut. Seria Śr. kurs
Krzysztof Kozłowski 5 100,00% 5 1,59
Mateusz Szawluk 5 100,00% 5 1,60
Jarek Franczuk 8 87,50% 6 1,63
Krzysztof Kociel 6 83,33% 3 2,28
Rafał Leszko 12 83,33% 6 1,57
Mieczysław Nowak 5 80,00% 3 1,59
Kuba Nachyła 5 80,00% 3 1,59
Konrad Adamski 5 80,00% 4 1,57
Marcin Stolarski 5 80,00% 3 1,93
Klaudiusz Szurgot 5 80,00% 4 1,69
Michał Nachyła 5 80,00% 4 1,57
Robert Ratajczak 10 80,00% 3 1,56
Łukasz Arciszewski 8 75,00% 5 1,68
Johnny Muminov 8 75,00% 5 1,66
Rafal Nastarowicz 7 71,43% 5 1,58
Andrzej Bolek 14 71,43% 6 1,57
Darek Garbacz 7 71,43% 5 1,61
Dominik Marchewka 7 71,43% 3 2,04
Szymon Rudziński 6 66,67% 4 1,76
Kuba Idczak 6 66,67% 3 2,05
Daniel Kraśniewski 8 62,50% 2 1,63
Nikodem Bąk 5 60,00% 2 1,86
Adam Birkowski 10 60,00% 2 1,54
Artur Jurek 5 60,00% 2 1,52
Bartek Kotarski 5 60,00% 2 1,59
Daniel Wróbel 5 60,00% 3 1,55
Mateusz Liwski 5 60,00% 2 1,61
Piter Pe 12 58,33% 5 1,61
Bartek Zbiejczuk 11 54,55% 2 1,95
Emilia Patrycja Janowska 6 50,00% 2 1,72
Michał Trawiński 8 50,00% 2 1,77
Michał Maikel 6 50,00% 1 1,89
Hubert Wiśniewski 12 50,00% 2 1,58
Dawid Szwacz 6 50,00% 2 2,25
Kosma Miara 6 50,00% 2 1,97
Kuba Cybulski 9 44,44% 2 1,70
Michał Kokosiński 5 40,00% 2 1,69
Marcin Obstawia 5 40,00% 1 1,58
Mateusz Gawęda 5 40,00% 1 1,55
Łukasz Dusza 5 40,00% 1 1,54
David Ivanów 5 40,00% 2 1,82
Maciej Farys 5 40,00% 1 1,88
Olgierd Kowaleski 10 40,00% 2 1,65
Mirosław Nowak 6 33,33% 2 1,53
Patryk Nowak 8 25,00% 1 1,74
Kapitan Jastrząb 8 25,00% 1 2,12
Tomasz Paweł Jankowski 5 0,00% 0

Najwyższe trafione kursy:

Typer Kurs
Damian Lewandowski 9,00
Roksana Wojtecka 8,00
Łukasz Rutkowski 6,75
Krzysztof Kociel 5,20
Paweł Walotek 3,30

Składy drużyn:

Typer Drużyna
Krzysztof Kozłowski 102 metry
Rafał Kulesza 102 metry
Emilia Patrycja Janowska Abandoned
Krzysztof Kociel Abandoned
Adrian Kolanowski ADIKON UNITED
Konrad Kapeliński ADIKON UNITED
Adam Kowalczyk Blokersi
Rafał Leszko Blokersi
Adrian Lewandowski BukBrothers
Damian Lewandowski BukBrothers
Krystian Franek Mikrut Chelsealona
Maciek Łagos Chelsealona
Axel Wertig Czeksa Team
Sebastian Stawiński Czeksa Team
Mieczysław Nowak Familia
Mirosław Nowak Familia
Damian Szparadowski FC NAPLETONY
Karol Owczarzak FC NAPLETONY
Łukasz Lampa FC PoNalewce
Michał Suder FC PoNalewce
Bartek Zdrenka FC Volleyball
Łukasz Niemiec FC Volleyball
Kuba Nachyła GrajOdwrotnie
Mateusz Sawa GrajOdwrotnie
Adrian Niżnik Guardians
Roksana Wojtecka Guardians
Konrad Adamski Hazardziści
Szymon Marek Hazardziści
Kamil Satława Huge Balls
Marcin Gałązka Huge Balls
Damian Drewa I Z I
Mateusz Wroblewski I Z I
Łukasz Arciszewski Incognito
Michał Kokosiński Incognito
Maciek Bielecki Kambodża FC
Mateusz Bania Kambodża FC
Hubert Walkowiak Killerów2
Michał Małek Killerów2
Kuba Krok-Adamski Kocur i siur
Szymon Rudziński Kocur i siur
Dawid Ignaszak Królowie Belgii
Jan Izdebski Królowie Belgii
Johnny Muminov LachendraLabel
Marcin Obstawia LachendraLabel
Adam Sztygowski Legioholicy
Grzegorz Demianiuk Legioholicy
Maciej Junior LFC United
Mateusz Sopa LFC United
Kacper Szalak LSW
Michał Trawiński LSW
Paweł Saks Łowcy kursów
Pepe Wiśniewski Łowcy kursów
Damian Żyła Mikietynki
Emek Szołdra Mikietynki
Łukasz Kaleta Obojętni
Michał Maikel Obojętni
Mariusz Kołada PEWNIACZKI
Mateusz Myrcha PEWNIACZKI
Mateusz Gawęda Pędzące Kombinerki
Piter Pe Pędzące Kombinerki
Adrian Błachut Pokojowe Grzybki Piszczka
Nikodem Bąk Pokojowe Grzybki Piszczka
Łukasz Luka PokojTyperow2
Mariusz Nowacki PokojTyperow2
Adam Birkowski Przegrywy
Patryk Nowak Przegrywy
Dawid Sendecki RST ROZTOCZE
Paweł Wawrzusiszyn RST ROZTOCZE
Jakub Laskowski Rudziteam
Patryk Domagała Rudziteam
Marcin Stolarski Są Gorsi
Tomasz Paweł Jankowski Są Gorsi
Rafal Nastarowicz Siatkarze
Szymon Ciesielski Siatkarze
Agnieszka Sermak Spyra Frajer
Maksymilian Szczurek Spyra Frajer
Łukasz Dusza Sunsiad FC
Maciej Mączka Sunsiad FC
David Ivanów SuperTyper
Hubert Wiśniewski SuperTyper
Adam Kowalski Team Zbg
Dawid Pacholczak Team Zbg
Dawid Danielczyk Tęczowe Żuki
Wiktor Wieczorek Tęczowe Żuki
Dominik Bitner Ulane Typy
Sebastian Kmiecik Ulane Typy
Grzesiek Kurek VOODOLLS
Maciej Farys VOODOLLS
Mateusz Kwolek Ziajoki
Mitoraj Dzyndzelek Ziajoki

W razie pytań/podejrzenia błędów piszcie do mnie na FB.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o