Typy Dnia XXI edycja – Wyniki do 5 lutego (włącznie)

0
typy na dziś

Sprawdź zakładkę TYPY DNIA


Sortowanie wg skuteczności: (typerzy z 4+ typów)

Typer Typy % skut. Seria Śr. kurs
Daniel Żubert 4 100,00% 4 1,75
Kamil Satława 7 100,00% 7 1,67
Mirosław Nowak 5 100,00% 5 1,58
Artur Jurek 6 83,33% 4 1,57
Adam Birkowski 5 80,00% 3 1,71
Damian Żyła 5 80,00% 3 1,62
Rafal Nastarowicz 5 80,00% 3 1,53
Łukasz Michał 4 75,00% 2 2,80
Mieczysław Nowak 4 75,00% 3 1,81
Damian Sz 4 75,00% 2 1,76
Kuba Cybulski 4 75,00% 3 1,71
Dawid Szwacz 4 75,00% 3 1,67
Piter Pe 4 75,00% 3 1,59
Mateusz Gawęda 4 75,00% 3 1,56
Adam Sztygowski 6 66,67% 3 1,58
Daniel Wróbel 6 66,67% 4 1,57
Marcin Gałązka 8 62,50% 4 1,51
Jarek Franczuk 5 60,00% 2 2,09
Michał Maikel 5 60,00% 1 2,05
Emilia Patrycja Janowska 5 60,00% 2 1,66
Patryk Nowak 7 57,14% 2 1,62
Aleksander Wojcieski 4 50,00% 2 1,97
Marek Popiela 4 50,00% 1 1,95
Łukasz Kaleta 4 50,00% 1 1,81
Damian Marchiel 4 50,00% 1 1,69
Hubert Wiśniewski 8 50,00% 3 1,64
Darek Garbacz 4 50,00% 1 1,64
Sebastian Remesz 6 50,00% 2 1,61
Łukasz Dusza 4 50,00% 1 1,59
Kamil Wróblewski 7 42,86% 2 1,57
Damian Drewa 5 40,00% 2 1,81
Andrzej Bolek 10 40,00% 2 1,55
Dawid Pacholczak 6 33,33% 1 1,60
Miłosz Frączek 4 25,00% 1 1,70
Kacper Brachaczek 4 25,00% 1 1,65
Michał Nachyła 4 25,00% 1 1,55
Tomasz Paweł Jankowski 6 16,67% 1 2,26

Najwyższe trafione kursy:

Typer Kurs
Łukasz Michał 3,40
Karol Kośmiński 3,25
Tomasz Dajka 3,20
GW Damian 3,10

Lista zgłoszonych drużyn:

Typer Drużyna
Emilia Patrycja Janowska Abandoned
Krzysztof Kociel Abandoned
Krystian Franek Mikrut Chelsealona
Maciek Łagos Chelsealona
Mieczysław Nowak Familia
Mirosław Nowak Familia
Damian Szparadowski FC NAPLETONY
Karol Owczarzak FC NAPLETONY
Łukasz Lampa FC PoNalewce
Michał Suder FC PoNalewce
Bartek Zdrenka FC Volleyball
Łukasz Niemiec FC Volleyball
Kuba Nachyła GrajOdwrotnie
Mateusz Sawa GrajOdwrotnie
Kamil Satława Huge Balls
Marcin Gałązka Huge Balls
Damian Drewa I Z I
Mateusz Wroblewski I Z I
Maciek Bielecki Kambodża FC
Mateusz Bania Kambodża FC
Artur Jurek Kierowcy Tramwaju
Dawid Pacholczak Kierowcy Tramwaju
Dawid Ignaszak Królowie Belgii
Jan Izdebski Królowie Belgii
Adam Sztygowski Legioholicy
Grzegorz Demianiuk Legioholicy
Maciej Junior LFC United
Mateusz Sopa LFC United
David Ivanów McDonalds
Krystian Blizniuk McDonalds
Damian Żyła Mikietynki
Emek Szołdra Mikietynki
Łukasz Kaleta Obojętni
Michał Maikel Obojętni
Mariusz Kołada PEWNIACZKI
Mateusz Myrcha PEWNIACZKI
Mateusz Gawęda Pędzące Kombinerki
Piter Pe Pędzące Kombinerki
Łukasz Luka PokojTyperow2
Mariusz Nowacki PokojTyperow2
Adrian Błachut PokójTyperów3
Kuba Zmarzlik PokójTyperów3
Adam Birkowski Przegrywy
Patryk Nowak Przegrywy
Jakub Laskowski Rudziteam
Patryk Domagała Rudziteam
Marcin Stolarski Są Gorsi
Tomasz Paweł Jankowski Są Gorsi
Rafal Nastarowicz Siatkarze
Szymon Ciesielski Siatkarze
Agnieszka Sermak Spyra Frajer
Maksymilian Szczurek Spyra Frajer
Łukasz Dusza Sunsiad FC
Maciej Mączka Sunsiad FC
Dawid Danielczyk Tęczowe Żuki
Wiktor Wieczorek Tęczowe Żuki
Dominik Bitner Ulane Typy
Sebastian Kmiecik Ulane Typy

W razie pytań/podejrzenia błędów piszcie do mnie na FB.

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o