Typy Dnia XIII edycja – Wyniki do 8 lipca

0
typy na dziś

Sprawdź zakładkę TYPY DNIA


Sortowanie wg skuteczności: (typerzy z 5+ typów)

Typer Typy % skut. Seria Śr. kurs
Bartek Zdrenka 8 100,00% 8 1,52
Patryk Herpszt 6 100,00% 6 1,60
Artur Jurek 7 85,71% 6 1,51
Krzysztof Mokrzycki 7 85,71% 6 1,58
Marcin Gałązka 13 84,62% 5 1,60
Karol Maćkowiak 11 81,82% 5 1,79
Mariusz Nowacki 10 80,00% 6 1,59
Tobiasz Danielewicz 5 80,00% 2 1,66
Waldemar Shrek Ruta 5 80,00% 3 1,81
Michał Małek 8 75,00% 4 1,65
Mateusz Pater 10 70,00% 6 1,59
Krystian Marek 10 70,00% 6 1,64
Piter Pe 13 69,23% 5 1,89
Dominik Hołodniak 6 66,67% 3 1,54
Mirosław Nowak 11 63,64% 3 1,62
Mieczysław Nowak 10 60,00% 2 1,65
Łukasz Dusza 5 60,00% 2 1,80
Rafał Smolnikowski 10 60,00% 3 1,95
Michał Wilku Wilkowski 7 57,14% 4 1,76
Kamil Wieczorek 7 57,14% 3 1,57
Kamil Satława 15 53,33% 6 1,70
Damian Tarała 6 50,00% 2 1,56
Emilia Patrycja Janowska 7 42,86% 2 1,70
Mateusz Kostecki 7 42,86% 2 1,53
Damian Drewa 5 40,00% 2 1,52
Mateusz Wroblewski 5 40,00% 2 1,66
Mateusz Gawęda 5 40,00% 1 1,57
Marcin Stolarski 8 37,50% 2 1,68
Krzysztof Kociel 6 33,33% 2 2,28
Maciej Mączka 10 30,00% 1 1,69
Kuba Zmarzlik 5 20,00% 1 1,80
Tomasz Paweł Jankowski 10 10,00% 1 1,80

Najwyższe trafione kursy:

Typer Kurs
Piter Pe 4,20
Rafał Smolnikowski 3,60
Michał Trawiński 3,20

Składy drużyn: 

Typer Drużyna
Kuba Cybulski #teamPewniaczek
Mateusz Szawluk #teamPewniaczek
Dawid Szadkowski Bez Nazwy
Paweł Pierzchałka Bez Nazwy
Dominik Gach Bezrobotni
Michał Kuciński Bezrobotni
Adam Kowalczyk Blokersi
Rafał Leszko Blokersi
Krystian Franek Mikrut Chelsealona
Maciek Łagos Chelsealona
Mateusz Dryja CzystaDwójeczka
Rafał Ochab CzystaDwójeczka
Daniel Kędzior DK&MZ
Mateusz Zagacki DK&MZ
Mieczysław Nowak Familia
Mirosław Nowak Familia
Bartek Woźniak Firma Sp. z o.o. sp.k
Damian Tarała Firma Sp. z o.o. sp.k
Kuba Zmarzlik Huge Balls
Marcin Gałązka Huge Balls
Damian Drewa I Z I
Mateusz Wroblewski I Z I
Damian Legęć JKS
Rafał Kulesza JKS
Maciek Zagórny Komisariat
Mateusz Andrzej Fijałkowski Komisariat
Damian Ehlert MWS
Daniel Krzyżanowski MWS
Jędrek Kępka Nazwa Drużyny
Michał Wilku Wilkowski Nazwa Drużyny
Łukasz Luka No Name
Mariusz Nowacki No Name
Kacper Kasica Obojętni
Łukasz Kaleta Obojętni
Cory Trevor Lahey pędzące kombinerki
Mateusz Gawęda pędzące kombinerki
Janusz Zurek Pokój 208
Marcin Kobeluszczyk Pokój 208
Adam Birkowski Przegrywy
Patryk Nowak Przegrywy
Maciej Majewski Realizm fikcji
Marek Lont Realizm fikcji
Bartek Knieć Rolexteam
Roland Śledziewski Rolexteam
Bartek Miszczyk Scyzory
Tomasz Gaj Scyzory
Łukasz Dusza Sunsiad FC
Maciej Mączka Sunsiad FC
Kuba Wojtasiński Typerzy Ernesta
Michał Małek Typerzy Ernesta
Jasiek Grymuza Wesoła Ferajna
Marcin Rola Wesoła Ferajna
Krzysztof Korzunowicz Wizja Gościa
Łukasz Sobecki Wizja Gościa
Agnieszka Daniluk Wojaniluki
Kuba Wojakowicz Wojaniluki
Piter Pe Zaje2biści
Rafał Smolnikowski Zaje2biści
Tomasz Paweł Jankowski JUVEMILAN
LuqBBA UNKNOWN
Mateusz Pater UNKNOWN
Piotr Wolnik JUVEMILAN
No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o