Typy Dnia XI edycja – Wyniki do 12 kwietnia

0
typy na dziś

Aktualizacja do 8 kwietnia (włącznie).

Sprawdź zasady punktacji -> regulamin.


Sortowanie wg skuteczności: (tylko typerzy, którzy podali co najmniej 5 typów)

Typer Suma typów (bez zwrotów) Skuteczność Najdłuższa seria wygranych Średni trafiony kurs
Ania Zając 8 100,00% 8 1,82
Adam Birkowski 12 91,67% 7 1,55
Łukasz Sobieszuk 8 87,50% 7 1,60
Krzysztof Pluta 7 85,71% 5 1,52
Mateusz Liziński 12 83,33% 5 1,76
Andrzej Bolek 22 81,82% 10 1,58
Jasiek Grymuza 16 81,25% 8 1,55
Damian Tarała 9 77,78% 7 1,56
Szymon Ciesielski 9 77,78% 4 1,58
Kuba Zmarzlik 13 76,92% 6 1,62
Kacper Kasica 13 76,92% 4 1,69
Roland Śledziewski 8 75,00% 6 1,55
Agnieszka Daniluk 8 75,00% 3 1,63
Patryk Nowak 14 71,43% 3 1,55
Karina Ceglarek 14 71,43% 4 1,65
Mateusz Szawluk 10 70,00% 7 1,61
Kacper Kowalczyk 10 70,00% 3 2,56
Kamil Satława 10 70,00% 3 1,57
Mateusz Gawęda 10 70,00% 5 1,57
Kuba Wojakowicz 10 70,00% 3 1,57
Tomek Długosz 13 69,23% 3 1,62
Mirosław Nowak 15 66,67% 5 1,79
Marcin Gałązka 24 66,67% 4 1,57
Damian Drewa 9 66,67% 3 1,54
Kuba Wojtasiński 12 66,67% 6 1,63
Bartek Knieć 6 66,67% 3 1,68
Marcin Rola 6 66,67% 3 1,57
Emilia Patrycja Janowska 15 66,67% 3 1,67
Jakub Rozlach 6 66,67% 2 1,86
Tomasz Paweł Jankowski 17 64,71% 5 1,70
Mariusz Nowacki 14 64,29% 4 1,61
Damian Legęć 11 63,64% 4 1,59
Łukasz Brzozowski 11 63,64% 4 1,95
Krystian Franek Mikrut 16 62,50% 4 1,72
Mateusz Wroblewski 8 62,50% 3 1,70
Paweł Gawin 21 61,90% 6 1,93
Maciek Łagos 15 60,00% 3 1,57
Konrad Adamski 5 60,00% 1 1,60
Daniel Cyran 10 60,00% 3 1,59
Krzysztof Mokrzycki 5 60,00% 2 1,71
Radek Wolski 5 60,00% 2 1,82
Kuba Fineczko 17 58,82% 4 1,65
Jędrek Kępka 12 58,33% 3 1,60
Łukasz Dusza 12 58,33% 2 1,55
Piter Pe 19 57,89% 3 1,68
Mateusz Pater 7 57,14% 2 1,76
Marcin Stolarski 9 55,56% 2 1,69
Karol Maćkowiak 13 53,85% 2 1,59
Patryk Herpszt 13 53,85% 3 1,59
Kuba Cybulski 8 50,00% 2 1,63
Rafał Leszko 8 50,00% 2 1,55
Artur Jurek 16 50,00% 2 1,64
Krystian Marek 8 50,00% 4 1,79
Kamil Bieniek 10 50,00% 2 1,95
Marek Popiela 8 50,00% 1 1,62
Patryk Gutek 14 50,00% 2 1,77
Patryk Kuśmierz 12 50,00% 2 1,72
Paweł Kozak 12 50,00% 2 1,64
Mieczysław Nowak 15 46,67% 3 1,68
Bartek Zdrenka 15 46,67% 2 1,57
Michał Wzdręga 7 42,86% 1 1,97
Dominik Adamczak 5 40,00% 2 1,61
Daniel Janus 8 37,50% 1 1,62
Tomasz Duchnowski 8 37,50% 2 1,67
Rafał Kulesza 11 36,36% 3 1,57
Michał Wilku Wilkowski 11 36,36% 2 1,56
Adam Rutkowski 6 33,33% 1 1,84
Bartek Woźniak 9 33,33% 2 1,73
Michał Małek 6 33,33% 1 1,61
Bartosz Jarosiński 7 28,57% 1 1,83
Przemek Krukowski 7 28,57% 1 1,96
Kacper Bandźmiera 14 28,57% 2 3,38
Adam Białek 12 25,00% 1 2,36
Michał Ławrowski 9 22,22% 1 1,73
Grzesiek Babis 5 20,00% 1 6,80
Łukasz Tomasz Kowacz 11 18,18% 1 1,92
Rafal Nastarowicz 7 14,29% 1 1,97
Piotr Szumiło 5 0,00% 0

Najwyższe trafione kursy:

Typer Kurs
Grzesiek Babis 6,80
Kacper Bandźmiera 5,50
Michał Ceglarski 4,85
Kacper Kowalczyk 4,75
Kacper Bandźmiera 4,75
Kacper Kowalczyk 4,65
Łukasz Brzozowski 3,57
Paweł Gawin 3,40
Bartek Paurowski 3,10

Składy drużyn: (w razie błędu/braku drużyny prośba o info w komentarzu)

Typer Drużyna
Kuba Cybulski #teamPewniaczek
Mateusz Szawluk #teamPewniaczek
Max Lubiniecki 1ODLAT
Przemek Wołczi 1ODLAT
Adam Rutkowski 2promile
Pwl Gb 2promile
Artur Kraszewski 500+
Dawid Szyca 500+
Adrian Mróz 94 grosze club
Dominik Maj 94 grosze club
Agnieszka Olendzka A&P
Łukasz Tulwiński Alkoholicy
Patryk Kochański Alkoholicy
Dawid Krawczyk ASY MOGUNCJI
Michał Rs ASY MOGUNCJI
Kacper Kowalczyk AveMotorek
Krystian Omiotek AveMotorek
Mateusz Dryja BaronowieKuponu
Rafał Ochab BaronowieKuponu
Kordian Hackbarth Betting Crew
Maciek Mateńko Betting Crew
Adam Kowalczyk Blokersi
Rafał Leszko Blokersi
Mateusz Oczkowski Bolec i Brylant
Radek Pradelok Bolec i Brylant
Adrian Bomba BombTeam
Mateusz Bomba BombTeam
Bartosz Skawiński Bonus BGC
Konrad Marszałek Bonus BGC
Daniel Janus BUKA TEAM
Marcin Gvssowski BUKA TEAM
Bartek Lemke Bukmacherka Team
Radek Wittbrodt Bukmacherka Team
Bartosz Jarosiński Buła i Łokieć
Bartosz Zawadka Buła i Łokieć
Artur Grycaj Certus
Mateusz Marut Certus
Konrad Bartosz CHAŁUPKI TEAM
Krystian Stanecki CHAŁUPKI TEAM
Krystian Franek Mikrut Chelsealona
Maciek Łagos Chelsealona
Piotr Szumiło Chlejsi Bonin
Przemysław Klimek Chlejsi Bonin
Kamil Gajowniczek ciepłe bułeczki
Mariusz Kowalewski ciepłe bułeczki
Artur Bugowski Cukier M-k
Piotrek Przybolewski Cukier M-k
Grzesiu Krawczyk Cygans from Cacao
Kuba Fineczko Cygans from Cacao
Marcin Krawczyk Czarni Stąporków
Tomek Krawczyk Czarni Stąporków
Patryk Węclewicz Czosnki
Przemysław Górski Czosnki
Jacek Chmura Czysty Amsterdamik
Krzysztof Pluta Czysty Amsterdamik
Dani Cali Fornia Dolgoprudny
Kuba Kotela Dolgoprudny
Hubert Byczko Ekonom Team
Tomek Szwec Ekonom Team
Paweł Burdach Eksperty z WPZ
Piotr Kępczyński Eksperty z WPZ
Dawid Jaśkiewicz Esportowe świry
Wojtek Zuziak Esportowe świry
Mieczysław Nowak Familia
Mirosław Nowak Familia
Dawid Śliwiński FC Braciszki
Paweł Sędłak FC Braciszki
Konrad Borowiak FC COCOSZANEL
Patryk Ka FC COCOSZANEL
Artur Jurek FC Friends
Łukasz Kaziu Haberek FC Friends
Adam Urbaniak FC OPAL
Dariusz Szałata FC OPAL
Sebastian Kulik FC SZPROTA
Szymon Bigas FC SZPROTA
Bartek Woźniak Firma Sp. z o.o. sp.k
Damian Tarała Firma Sp. z o.o. sp.k
Kamil Wojdacz GALACTICOS TEAM
Mateusz Kusowski GALACTICOS TEAM
Kamil Zielnica Geppettos
Mikolaj Opic Geppettos
Artur Wosik Głupi i głupszy
Kamil Jacaszek Głupi i głupszy
Karol Brodziński Goldbrainer
Piotr Zoruk Goldbrainer
Karol Cencelewicz Golden Loch
Kuba Piotrowski Golden Loch
Arek Salomon gruitom
Tomasz Brodko gruitom
Kamil Marcinowski Hołota Team
Kamil Szczygiełski Hołota Team
Hubert Żmuda Hubestian
Krystian Dąbrowski Hubestian
Kuba Zmarzlik Huge Balls
Marcin Gałązka Huge Balls
Kacper Jędrzejczak I tak nie wejdzie
Maciej Piechocki I tak nie wejdzie
Damian Drewa I Z I
Mateusz Wroblewski I Z I
Hubert Wilk Izba
Michał Baranowski Izba
Mateusz Orzech JK
Sebastian Kruczek JK
Damian Legęć JKS
Rafał Kulesza JKS
Michał John Johny team
Tomasz John Johny team
Bartek Kołodziej Jurand team
Wojtek Jurasik Jurand team
Adrian Góralski Kalabersy
Kacper Dąbrowski Kalabersy
Albert Duchnowski Kiepy na ziemi
Jakub Łupiński Kiepy na ziemi
Krzysiek Janiszewski Konsolidatorzy
Przemysław Boroński Konsolidatorzy
Maciej Łoboda kopa america
Paweł Kapusta kopa america
Jarek Piszczek Krety
Kamil Satława Krety
Maciej Wącior Krystal Pajace
Szymon Buzuk Krystal Pajace
Mateusz Kowalczyk KS Kopernik
Rafał Długosz KS Kopernik
Kuba Wojtasiński KS Tymoszczuk
Mateusz Liziński KS Tymoszczuk
Przemek Martyniak KS Zimna Wódka
Tomek Wolf KS Zimna Wódka
Adam Pietras Kumple Grzmotka
Cezary Poprawa Kumple Grzmotka
Piotr Synak KurłaaJedenMecz
Przemek Łapacz KurłaaJedenMecz
Hubert Chmura LeedsUTD
Jakub Strenciwilk LeedsUTD
Adrian Popielak LEPIEJ KUP PIWO
Tomek Krzysztofiak LEPIEJ KUP PIWO
Andrzej Płuciniczak Łyso Ci?
Nikodem Esze Łyso Ci?
Adrian Mrozowski Malediwy Team
Bartek Sowiżdrzał Malediwy Team
Grzesiek Babis Marienwerder
Piotr Wie Marienwerder
Łukasz Drążkowski MarLuk
Marek Dybowski MarLuk
Adam Pintera McZestaw
Kacper Wardziak McZestaw
Dawid Misiak Misja Malediwy
Mateusz Stefański Misja Malediwy
Bartek Zdrenka Młodzi zdolni
Denis Reginia Młodzi zdolni
Daniel Szczepanik My tu na chwile
Sebastian Baranowicz My tu na chwile
Jędrek Kępka Nazwa Drużyny
Michał Wilku Wilkowski Nazwa Drużyny
Paweł Ślaz
Niepewne typy bukmacherskie by Ślaz and Czere
Sebastian Szcześniak
Niepewne typy bukmacherskie by Ślaz and Czere
Michał Wzdręga Ogórki Zdzisława
Tomasz Duchnowski Ogórki Zdzisława
Jakub Dzonyy Frej Ola
Łukasz Woźniak Ola
Konrad Adamski Omylnie Bezbłędni
Przemek Krukowski Omylnie Bezbłędni
Karolina Karolina Onaion
Kuba Kufcio Onaion
Bartek Tryl OnlyPewniaks
Szymon Motyka OnlyPewniaks
Franciszek Szwajcarski Ovia1909
Maciej Wiluk Ovia1909
Jaromir Maćkiewicz Oxfordon
Wojtek Lewandowski Oxfordon
Mateusz Gross Paczka gwoździ
Paweł Miłkowski Paczka gwoździ
Dawid Pisarek Patałachy
Ryszard Pisarek Patałachy
Bartosz Mazurek PegazTeam
Sebastian Zięba PegazTeam
Mateusz Tokarz Pewniaczek na dzielni
Wojtek Mazurek Pewniaczek na dzielni
Jacek Zbrzyzny PewniaczekJ&K
Kacper Kasica PewniaczekJ&K
Adam Mazurek Pewniaczki
Maciej Jakóbczyk Pewniaczki
Szymon Sikora Pewniaki od Darka
Tomek Długosz Pewniaki od Darka
Maciek Kucharczyk Pewniaki z Ovi
Mikołaj Ambroziak Pewniaki z Ovi
Cory Trevor Lahey pędzące kombinerki
Mateusz Gawęda pędzące kombinerki
Mateusz Biliński Płaska Ziemia
Mateusz Szwedowicz Płaska Ziemia
Adam Birkowski Przegrywy
Patryk Nowak Przegrywy
Piotr Wierzbicki Przystojni
Przemysław Lasak Przystojni
Damian Kuchnia RobimySwoje
Kasper Czarnocki RobimySwoje
Damian Juszczak Rzeszowskie Koksy
Paweł Kitka Rzeszowskie Koksy
Łukasz Górecki SLOT
Mateusz Tomaszewski SLOT
Oskar Tałaj sPALLeni
Przemek Szczepan sPALLeni
Bartek Knieć Stodoła team
Roland Śledziewski Stodoła team
Łukasz Dusza Sunsiad FC
Maciej Mączka Sunsiad FC
Damian Pietrzak Super Saiyanie
Robert Matusiak Super Saiyanie
Michał Ławrowski szczelecka crew
Patryk Helka szczelecka crew
Kuba Krok-Adamski Szuje Team
Szymon Rudziński Szuje Team
Marcin Karlson Team KS
Mateusz Błaszczyk Team KS
Nikodem Mazur Tumulce
Norbert Kultys Tumulce
Adamo Wiśniewski typerzy
Szymon Majtyka typerzy
Adam Białek Typing warriors
Paweł Gawin Typing warriors
Jakub Kościecha Typy OSG
Olek Pućka Typy OSG
Dominik Białek typymax
Magda Jaciubek typymax
Andrzej Greń Unisławianie
Marek Detox Barczewski Unisławianie
Kacper Bandźmiera Victory LEAGUE
Michał Bandźmiera Victory LEAGUE
Jasiek Grymuza Wesoła Ferajna
Marcin Rola Wesoła Ferajna
Łukasz Klimek White Star
Mateusz Hrycoń White Star
Michał Madej Wieczni Przegrani
Paweł Bongo Konieczny Wieczni Przegrani
Agnieszka Daniluk Wojaniluki
Kuba Wojakowicz Wojaniluki
Kuba Cierpiał Wydawnictwo Piętka
Tomasz Wilk Wydawnictwo Piętka
Łukasz Ulinowicz zaczekaj
Michał Zawadka zaczekaj
Piter Pe Zaje2biści
Sakeru Nuci Zaje2biści
Bartek Paurowski Złota Dwójka
Mateusz Zawalich Złota Dwójka
Lukas Oprawa zmarnowane talenty
Mateusz Rutkowski zmarnowane talenty
Marcin Biernacki Żniwiarze kuponów
Wojtek Kaźmierski Żniwiarze kuponów
No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o