Data 16.11 to ostatni dzień eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze w grupie europejskiej. Wciąż pozostaje kilka zespołów, które nie są pewne kwalifikacji i powalczą o nią w ostatniej kolejce. Zapowiada nam się kilka emocjonujących starć, na których okazję promocję przygotował bukmacher Fortuna.

W eliminacjach wciąż kilka niewiadomych

Finlandia, Ukraina, Walia, Czechy, Holandia, Turcja i Norwegia. Grupa zespołów, które wciąż nie zapewniły sobie jeszcze prawa do gry na Mundialu w Katarze, jest całkiem duża. Wszystkie te zespoły powalczą o to dzisiaj o godzinie 20:45. Z tego grona jedynie Finlandia nie grała nigdy na Mistrzostwach Świata. Awans jest marzeniem nie tylko piłkarzy, ale również Fińskich kibiców, którzy niezwykle żywo dopingowali swoją kadrę w trakcie Euro 2020.

Jednym z najciekawiej zapowiadających się dzisiaj pojedynków jest mecz Holandii z Norwegią. Oranje są jego murowanym faworytem według legalnych bukmacherów. Norwegia musi mecz przynajmniej zremisować, lub liczyć na wysoką porażkę Turcji z Czarnogórą, jeśli chce powalczyć jeszcze o baraże. Skandynawowie radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanego Erlinga Haalanda. Jego brak jest wielką stratą dla trenera Solbakkena, który nie ma wartościowych zmienników na tę pozycję.

zasady-promocji-fortuna

Promocja Fortuny obowiązuje jedynie 16.11. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon AKO z min. 4 zakładami, w tym przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty eliminacji do MŚ z grupy europejskiej. Stawka minimalna kuponu to 50 zł. Jeśli jedno zdarzenie z kuponu okaże się przegrane, otrzymamy bonus 25 zł. W przypadku nietrafienia wszystkich zakładów dostaniemy od bukmachera freebet w wysokości 50 zł. Bukmacher ma w ofercie także bonus powitalny Fortuna. Warto się z nim zapoznać i wykorzystać go do obstawiania ostatniej kolejki eliminacji do MŚ w Katarze.

warunki-promocji-fortuna

[blok_bonus]