Rozgrywki Ligi Mistrzów w tym tygodniu już za nami. Najbliższy czwartkowy wieczór zapowiada się jednak znakomicie, gdyż czeka nas kolejna kolejka fazy play-off tegorocznych rozgrywek Ligi Europy. Nie zabraknie tym samym tuzów futbolu – Manchester United zmierzy się z FC Barceloną, Nantes spróbuje sił z Juventusem, a Monaco powalczy z Bayerem Leverkusen. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi jeden z legalnych bukmacherów. Oferuje bonus w postaci 50 pln za 1 błąd na kuponie. Jak skorzystać z promocji?

Typy Chronione na europejskie puchary

Przed nami wiele nierozstrzygniętych kwestii – walka o awans w niektórych parach wciąż pozostaje kwestią otwartą. Z Ligą Europy już dziś może pożegnać się ktoś z pary Manchester United – FC Barcelona. Czy Juventus jest w stanie pokonać Nantes na wyjeździe? Nie powinniśmy narzekać na brak emocji. Zawodnicy z pewnością zawalczą do ostatniego tchu. Bukmacher Fortuna oferuje zabezpieczenie naszego zakładu AKO. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 23.02.2023, w godzinach 16:00-18:00, należy postawić kupon za dokładną stawkę 50 pln. Kupon musi zawierać przynajmniej 4 zdarzeniaw tym jedno dotyczące piłkarskiej Ligi Europy. Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Jeżeli gracz nie trafi jednego zdarzenia na kuponie, wówczas otrzyma 50 pln bonusu w punktach FKP. Gdy dwa wydarzenia na kuponie będą nietrafione, gracz otrzyma 25 pln w punktach FKP. W przypadku trzech błędów na kuponie gracz jest uprawniony do otrzymania bonusu 10 pln w tychże punktach. Bonus trafi na konto gracza w ciągu 24h od rozliczenia kuponu.