The Champions! Dwa najbliższe wieczory zapowiadają się znakomicie, bowiem rozegra się ostatnia kolejka fazy grupowej tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. Nie zabraknie tym samym tuzów futbolu – Bayern Monachium zmierzy się z FC Barceloną, RB Lipsk spróbuje sił z Manchesterem City, zaś Liverpool Jurgena Kloppa zagra z włoskim AC Milanem. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi jeden z legalnych bukmacherów. Oferuje bonus w postaci 50 pln za cały czerwony kupon, 25 pln za jeden błąd, a także 10 pln za jedno trafione zdarzenie. Jak skorzystać z promocji?

Typy chronione na Ligę Mistrzów

Przed nami wiele nierozstrzygniętych kwestii – walka o awans w niektórych grupach wciąż pozostaje otwarta. Z Ligą Mistrzów już dziś może pożegnać się AC Milan, Atletico Madryt, czy Borussia Dortmund. Nie powinniśmy więc narzekać na brak emocji. Zawodnicy zawalczą więc do ostatniego tchu. Bukmacher Fortuna oferuje zabezpieczenie naszego zakładu AKO. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 07.12-08.12.2021 należy postawić kupon za minimalną stawkę 50 pln brutto. Kupon musi zawierać przynajmniej 4 zdarzenia, w tym jedno dotyczące piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Jeżeli gracz nie trafi żadnego zdarzenia na kuponie, wówczas otrzyma 50 pln bonusu w punktach FKP. Gdy jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, gracz otrzyma 25 pln w punktach FKP. Jeżeli jedno zdarzenie na kuponie będzie trafione, gracz jest uprawniony do otrzymania bonusu 10 pln w tychże punktach. Zakłady na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 08.12.2021. Bonusy trafią na konta graczy do 09.12.2021.

[blok_bonus]