W ten weekend oprócz piłkarskich emocji, czekają nas również te związane ze sztukami walki. Już jutro (24.04) odbędzie się 60 edycja gali KSW, czyli Konfrontacji Sztuk Walki. Z tej okazji, dostępny jest nowy bonus od forBET, dzięki któremu odebrać można sporą kwotę, którą przeznaczyć będzie można na freebety. Bukmacher proponuje, aż 15 zł bonusu, za każdy prawidłowy typ na KSW 60.

TYPER KSW 60

W ramach sześćdziesiątej edycji Konfrontacji Sztuk Walki ujrzymy 9 walk, w tym jedną walkę walkę kobiet. W pierwszej walce zmierzą się ze sobą Jakub Wikłacz i Patryk Surdyn. Obaj zawodnicy swoje ostatnie walki przegrali. Według bukmacherów faworytem jest 24-letni Jakub Wikłacz. Następny w kolejności będzie pojedynek Koziorzebski vs Ion Surdu. Po tej walce, zmierzą się ze sobą panie. Karolina Wójcik, będąca cichym faworytem, stanie na przeciwko zaledwie 20-letniej Aleksandy Rola.

Najciekawsze pojedynki zaplanowane zostały oczywiście, jak to w przypadku takich gal bywa, na późniejsze godziny. Walką wieczoru będzie pojedynek Tomasza Narkunem, z obecnym mistrzem wagi ciężkiej Philem de Fries. Będzie to walka o pas, z tego też względu, można przypuszczać, że będzie to ciekawy pojedynek. Ponadto, dużo osób interesuje się następującymi walkami: Ziółkowski vs. Kazieczko oraz Izu Ugonoh. Jak to często bywa, w przypadku sportów walki, kursy na poszczególne pojedynki jasno wskazują na potencjalnego faworyta. Jednak należy pamiętać, że jest to sport, w którym do wygranej wystarczy zaledwie jeden tzw. lucky punch. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu co postawić, zerknij koniecznie na Typy Dnia.

Aby skorzystać z promocji przygotowanej przez legalnego bukmachera forBET, należy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym z nim, jest zagranie kuponu za dokładnie 69 zł, na którym znajdzie się tylko pięć zdarzeń dotyczących KSW. Istotne jest, aby pojedyńcze zdarzenia, obejmowały tylko typ na zwycięstwo jednego, bądź drugiego zawodnika. Za każde poprawne wytypowanie walki otrzymamy 15 zł, a łącznie zgarnąć można aż 75 zł. Otrzymany bonus należy obrócić czterokrotnie, po kursie minimalnym 2.0, w ciągu 14 dni. Co więcej, każde zdarzenie na kuponie, którym będziemy obracać musi mieć minimalny kurs 1.20. Zakład musi obejmować co najmniej dwa zdarzenia.

Odbierz aż 2000 zł na forBET rejestrując się z kodem TYPERVIP

Chcę odebrać 2000 zł z kodem TYPERVIP