Typ na Hiszpania – Włochy

0

Hiszpania – Włochy 20:45
Nie mam wątpliwości kto w tym meczu będzie przeważał. Wiem też, że Hiszpania ma problemy, mimo wielu klasowych zawodników w kadrze. Trudno szukać dobrych meczów Hiszpanów w ostatnim czasie. Było ich niewiele. Większość spotkań, nawet z rywalami słabszymi o poziom czy nawet dwa, grali bez pomysłu. A na Włochów trzeba mieć ten pomysł bo to żelazna defensywa!
Ostatni ważny mecz w regulaminowym czasie gry Włosi przegrali na Mistrzostwach Świata 2014 gdy nie wyszli z grupy. Już pomijając Euro 2016 kiedy w 3 kolejce przegrali z Irlandią, bo mieli już zapewnione 1 miejsce i wystawili słabszy skład.
W ostatnich latach obie ekipy mierzyły się ze sobą bardzo często (jak na mecze reprezentacji)
Na Euro 2016 wygrali Włosi 2-0 a Hiszpania wbiła 9 rożnych
eMŚ 2018 1-1 i 13 rożnych Hiszpanii
Na Euro 2012 1-1 i 7 rożnych
Również na Euro 2012 (już w finale) 4-0 dla Hiszpanii i tylko 3 rożne. No ale nic dziwnego, do przerwy prowadzili 2-0
Mecze towarzyskie pomijam, bo często nie są odzwierciedleniem sytuacji.
Również to, że ogórkom wbijają sporo rożnych jest potwierdzeniem moich słów, że Hiszpania gra bez pomysłu. Bo zamiast strzelać w bramkę, dają rywalowi szansę na wybicie się z rytmu, pozwalają sobie przerwać akcje przez co czasem piłka wylatuje za bramkę po ostatnim kontakcie przeciwnika.
I przedstawia się to następująco:
-6 rożnych z Lichtensteinem (to akurat niewiele, ale mec zakończył się wynikiem 8-0, więc też nic szczególnie dziwnego, że tak mało rożnych)
-9 z Albanią
-11 z Macedonią
-8 z Izraelem
-znów 11 z Macedonią
Cisnąć, cisną – jak to Hiszpania. Ale czegoś brakuje. Te ataki nie zawsze są przeprowadzane na odpowiedniej szybkości.
Wcale się nie zdziwię jeśli Włosi urwą punkty. A jeśli strzeliliby gola jako pierwsi a Hiszpania nie potrafiłaby przez 30 min wyrównać, możemy zobaczyć 7+ rożnych już do max 60-70 minuty.
Brak pomysłu na grę + dominacja w posiadaniu piłki = często dużo rzutów rożnych.
Wczoraj podałem świetny typ na rzuty rożne Duńczyków, mimo, że typ nie wszedł, ale już tłumaczę… przewidziałem, że to będzie bardzo trudny mecz dla Polski i to Duńczycy będą przeważać. Sprawdziło się. Niestety nie przewidziałem, że będą tak skuteczni. Tego nie da się przewidzieć. Gdyby pierwszego gola zdobyli nie w 16 a np w 36 minucie, myślę, że te 5 rożnych wpadłoby już do połowy meczu. Póki było 0-0 cisnęli nas. Natomiast po 2-0 już kompletnie się to posypało. Co prawda nadal to Duńczycy przeważali, ale już nie atakowali z taką zaciętością jak na początku spotkania. A to ważne przy grze na rzuty rożne.
W tym spotkaniu raczej nie ma możliwości by powtórzyła się sytuacja z wczoraj. Włosi nie dadzą sobie tak szybko wcisnąć dwóch goli… a może nawet w ogóle w tym meczu na to nie pozwolą.

Hiszpania powyżej 6,5 rożnych @ 1,75 LV BET

edit: Muszę przyznać, że to był słaby typ! Nie tylko dlatego, że nie wszedł, ale głównie z tego powodu, że w 70% nie trafiłem z analizą. Fakt – Hiszpania w 1 połowie grała bez pomysłu, ale niestety wykorzystali indywidualności i zdobyli 2 gole. Potem już im nie zależało na dominacji.
Zdobyli 5 rożnych, ale i na to nie zasłużyli szczerze mówiąc.
Wynik meczu: aż 3-0. Włosi beznadziejnie.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o