Legia ostatnimi meczami pokazała, że spodziewać się można u niej wzrostu formy. A właśnie tego teraz oni potrzebują przed zbliżającym się trudnym starciem w Lidze Europy. Nim jednak przyjdzie zmierzyć się z Leicester, Legia Warszawa podejmie Raków Częstochowa. Niejako łącząc te dwa mecze, Fortuna przygotowała ciekawą propozycję.

Sprawdź typy dnia.

Tylko Legia

Legioniści nie mogą zbyt daleko wybiegać w przyszłość i myśleć już o Europejskich Pucharach. Oto przed nimi rywal może nie z równej półki co klub z Anglii, ale nadal Raków nie będzie stanowił łatwej przeprawy. A przynajmniej na taką się ten mecz nie zapowiada.

Grający ciekawą piłkę Raków nie dał rady zasmakować Konferencji Ligi Europy i odpadł w rewanżowym starciu z Gent. Trzeba jednak przyznać, że ekipa z Częstochowy w żadnej mierze wstydem się nie okryła. Co więcej, zaprezentowali oni naprawdę kawał niezłej gry.

Podobnie rzecz się ma na rodzimym podwórku, gdzie od początku sierpnia nie mogą oni znaleźć rywala, który by ich w Ekstraklasie pokonał. Czy tym kimś będzie Legia Warszawa?

Legioniści dokonali małej niespodzianki i w pierwszej kolejce europejskich rozgrywek pokonali oni faworyzowany Spartak Moskwa. Po tym przyszła pewna wygrana nad Górnikiem Łęczna oraz zwycięstwo w Pucharze Polski. Oba to okazałe zwycięstwa, co pozwala sympatykom Legii z pozytywnym nastawieniem patrzeć w piłkarską przyszłość.

Ta jednak zapowiada się czasem trudnych meczów, gdyż zaraz po ciekawie zapowiadającym się boju z Rakowem Częstochowa, Legia ugości u siebie topową angielską drużynę, Leicester City. Fortuna na tę okazję postanowiła w pewien ciekawy sposób połączyć te dwa mecze.

Sprawdź opinie o OKbet.

Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Wcale nie jest to wielce skomplikowane. Zacząć należy od zawarcia kuponu w okresie od 24.09.2021r. do 25.09.2021r. dotyczących meczu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa. Co ważne, na kuponie nie może znajdować się żadne zdarzenie dotyczące innego spotkania. Akceptowane są zarówno kuponu prematch, jak i live. Dodatkowym warunkiem jest to, że nasz kupon musi być kuponem SOLO. Warto też zaznaczyć, że większy kurs da nam większe szanse na wygraną. No dobrze, a gdzie tu to połączenie z meczem z Leicester? Otóż nagrodą za zwycięstwo w tej promocji jest 5 podwójnych biletów na mecz Legii z Leicester w Lidze Europy rozgrywanym w dniu 30.09.2021 r. !

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

DO 20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>