Boxing Day już za nami, a już dziś o 21:00, w ramach 19 kolejki, Newcastle United podejmie Manchester United. Kiedy większość rozgrywek jest zawieszona, to właśnie Premier League, zgodnie z tradycją, nadal przynosi nam wiele emocji. Wystarczy wspomnieć wczorajsze starcie Manchesteru City z Leicester, które zakończyło się hokejowym wynikiem 6:3. Czy dziś będzie tak samo? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje TurboKurs na wspomniany mecz Czerwonych Diabłów ze Srokami. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Turbo kurs na Newcastle – Manchester United

Manchester United zdaje się wracać na właściwe tory. Odkąd z klubem pożegnał się Ole Gunnar Solskjaer, gra Czerwonych Diabłów zdecydowanie się poprawiła. Newcastle United niedawno zmieniło właściciela – od teraz klubem zarządza fundusz inwestycyjny z Arabii Saudyjskiej. Jak potoczy się starcie legendarnego Manchesteru United z szukającym formy Newcastle? Bukmacher ForBET, w ramach promocji Sylwestrowe Odliczanie, proponuje TurboKurs na to spotkanie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny ForBET

W dniu 27.12.2021, należy zagrać zdarzenie z zakładki TurboKurs na stronie bukmachera jako kupon SOLO lub AKO. TurboKurs można łączyć z kuponami LIVE. TurboKurs ograniczono do określonej stawki, wynoszącej w tym przypadku 100 pln – można zagrać singiel za 30 pln, AKO z 30 za 10 pln i AKO z 6 za 10 pln.

[blok_bonus]