Turniej Indian Wells rozpoczął się już na dobre. Po pierwszych rundach mamy już ogromną niespodziankę, jaką jest odpadnięcie Emmy Raducanu. Brytyjka nie poradziła sobie Aliksandrą Sasnowicz i swój udział zakończyła już na 1/32 finału. Turniej jak widać, generuje ogromne emocje i z tego powodu promocję postanowił przygotować bukmacher Totalbet.

RANKIGN INDIAN WELLS

Trzymamy kciuki za Świątek i Hurkacza

Większość polskich kibiców w kontekście turnieju najbardziej interesują wyniki Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Nasi reprezentanci poradzili sobie z rywalami w 1/32 i oczekują na rozpoczęcie pojedynków 1/16. Rywalką Igi będzie dużo niżej od niej notowana Rosjanka-Weronika Kudiermetowa. Obie Panie mierzyły się ze sobą raz. Miało to miejsce w pierwszej rundzie US Open w 2020 roku. Polka gładko wygrała wówczas 2:0 w setach. Mamy nadzieję, że teraz wynik będzie podobny.

Z zainteresowaniem śledzimy również wynik Huberta Hurkacza, który zmierzy się w kolejnej rundzie z Amerykaninem-Francesem Tiafoe. Do tej pory z 3 pojedynków między nimi, dwukrotnie lepszy okazywał się Tiafoe. W 2019 roku w trakcie Winston-Salem Hurkacz wygrał z Amerykaninem 2:1 i liczymy na kontynuację tej passy. Zwłaszcza że faworytem zbliżającego się starcia, zdaniem legalnych bukmacherów jest właśnie Polak.

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet trwa w dniach 06.10-17.10. Aby wziąć w niej udział, należy regularnie stawiać zakłady na mecze Indian Wells. Do promocji kwalifikują się tylko kupony z co najmniej jednym takim zdarzeniem. Bukmacher przygotował pulę nagród w wysokości 3000 PLN i freebetów o wartości 500 PLN. Pieniądze i bonusy trafią do 50 osób, które w rankingu związanym z obstawianiem Indian Wells na Totalbet uzyskają najwięcej punktów. Im więcej trafionych kuponów ako, tym wyższe nagrody punktowe. Pamiętajcie także o bonusie powitalnym Totalbet. Można go przeznaczyć na obstawianie turnieju Indian Wells.

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]