Chyba każdy entuzjasta futbolu klubowego uwielbia ten czas, kiedy rozgrywki krajowe zaczynają przeplatać się z europejskimi pucharami. W tym tygodniu rozpoczęliśmy zmagania Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Czwartki są domeną tych dwóch ostatnich i to na nich skupimy swoją uwagę. W każdy czwartek z pucharami, począwszy od 16.09.2021, czekać nas będzie przeszło 30 spotkań pucharowych! Legalni bukmacherzy oferują w związku z tym wiele promocji, ale przyjrzyjmy się jednej z nich. Możemy bowiem zagrać bez podatku, co potencjalnie przekłada się na większych zysk.

Tłusty czwartek w europejskich pucharach – gra bez podatku

Leicester, Napoli, AS Roma, czy Tottenham to tylko kilka z ekip, które będziemy mieli okazję podziwiać w tegorocznych rozgrywkach Ligi Europy. Szczególnie interesująco wygląda grupa Legii Warszawa, gdzie oprócz warszawskiej drużyny znajduje się Napoli, Leicester i pokonany przez Legię Spartak Moskwa. Starciem, które powinno przynieść grad bramek i wiele emocji jest mecz Slavii Praga z berlińskim Unionem. Bukmacher Forbet przygotował specjalną promocję, która pozwoli nam zagrać bez podatku, jeśli spełnimy określone warunki. Przyjrzyjmy się im bliżej! Przy okazji można też rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od Forbet.

tlusty-czwartek-zajawka

W każdy czwartek, począwszy od 16.09.2021, gdy będą odbywać się mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji możesz grać bez podatku. W tym celu należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń. Pojedynczy kurs zdarzenia min. 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć Ligi Europy lub/i Ligi Konferencji. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i live. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie, jeśli spełnisz powyższe warunki. Kupony muszą zostać zagrane z salda głównego.

tlusty-czwartek-regulamin

[blok_bonus]