Chyba każdy entuzjasta futbolu klubowego uwielbia ten czas, kiedy europejskie puchary wkraczają w decydującą fazę. Tydzień temu rozpoczęliśmy zmagania eliminacyjne do Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Czwartki są domeną tych dwóch ostatnich i to na nich skupimy swoją uwagę. W każdy czwartek z pucharami, począwszy od 07.07.2022, czekać nas będzie przeszło 30 spotkań pucharowych! Legalni bukmacherzy oferują w związku z tym wiele promocji, ale przyjrzyjmy się jednej z nich. Możemy bowiem zagrać bez podatku, co może przełożyć się na większy zysk.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Tłusty czwartek w europejskich pucharach

Póki co w grze są drużyny nieco mniej rozpoznawalne – swoje mecze rozgrywa chociażby Dynamo Mińsk, czy Ararat. Dla polskich fanów najważniejsze będą jednak spotkania Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk – nasze drużyny zmierzą się kolejno z KR Reykjavik i Akademiją Pandev. To tylko kilka z ekip, które być może będziemy mieli okazję podziwiać we właściwych, tegorocznych rozgrywkach Ligi Konferencji. Bukmacher Forbet przygotował specjalną promocję, która pozwoli nam zagrać bez podatku, jeśli spełnimy określone warunki. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W każdy czwartek, począwszy od 07.07.2022, w godzinach 12:00-23:59, gdy będą odbywać się mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji możesz grać bez podatku. W tym celu należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń. Pojedynczy kurs zdarzenia min. 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć Ligi Europy lub/i Ligi Konferencji. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i live. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie, jeśli spełnisz powyższe warunki. Kupony muszą zostać zagrane z salda głównego. 

[blok_bonus]