Najbliższy tydzień przyniesie ważne rozstrzygnięcie dla światowego tenisa. W poniedziałek, o 11:00,  swój kolejny mecz rozegra numer jeden światowego rankingu WTA, Iga Świątek, której passa bez porażki nadal trwa! Polka zmierzy się tym razem z reprezentantką Chin, Qinwen Zheng, która jest siedemdziesiątą czwartą rakietą świata. Zawodniczki nie miały wcześniej okazji ze sobą zagrać. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na najbliższe mecze Roland Garros. W ramach bonusu możemy otrzymać zwrot stawki w wysokości 99 pln za przegrany kupon. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Tenisowy zwrot stawki do 99 pln

Polka, jak już wspomniano, jest w niesamowitej formie. Z turnieju niestety odpadła Magda Linette. Polka uległa reprezentantce Włoch, Martinie Trevisan. Niemniej jednak sam turniej powinien przynieść jeszcze wiele emocji. W grze przecież jest kolejny z naszych reprezentantów, a więc Hubert Hurkacz. Polak w poniedziałek o 11:00 rozegra swoje kolejne spotkanie. Jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony, możemy otrzymać zwrot stawki – 99 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny eWinner

Od 29.05.2022 do 05.06.2022 zmieniają się warunki zwrotu stawki w promocji bukmachera eWinner. Należy zawrzeć zakład za dokładną stawkę wynoszącą 99 pln. Dotyczy jedynie oferty na mecze TPA I WTA Roland Garros. Zakład musi składać się z przynajmniej 4 zdarzeń dotyczących French Open. Gracz, którego zakład okaże się przegrany, otrzyma stawki w wysokości 99 pln. Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 4-krotnie, po minimalnym kursie 2.50 na dowolnym kuponie AKO w ciągu 7 dni od przyznania bonusu.

[blok_bonus]