Od kilku dni trwa jeden z turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema – Australian Open. W turnieju wystartowało aż pięciu Polaków, lecz na placu boju pozostała jedynie Iga Świątek. Dla młodej polskiej tenisistki będzie to pierwszy ćwierćfinał w tymże turnieju, tym samym możemy liczyć na nie lada emocje i zdrową sportową rywalizacje. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje tenisowy bonus na najbliższe dni. W jego ramach będziemy mogli otrzymać zwrot podatku aż do 100 pln. Jak skorzystać z promocji?

Tenisowy zwrot podatku do 100 pln

Turniej wkracza już w wyczekiwaną fazę. W jednym z pojedynków ćwierćfinałowych utalentowana polska zawodniczka, zmierzy się z Kaią Kanepi – aktualnie sto piętnastą zawodniczką w rankingu. Szanse Polki są naprawdę spore. Do kolejnej rundy przeszedł Rafael Nadal, po ciężkim pojedynku z Denisem Shapovalovem. Dziś będziemy też świadkami pojedynku siódmego w rankingu Matteo Berrettiniego z Gaelem Monfilsem. Emocji nie zabraknie! Bukmacher Betclic wychodzi do nas, graczy, naprzeciw, i oferuje ciekawy bonus. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic.

W dniach 24.01.2022 – 30.01.2022 należy zagrać kupon z salda głównego typu SOLO lub AKO. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Minimalny kurs kuponu to 1.50 lub wyższy. Zdarzenia muszą dotyczyć wyłącznie tenisa. Nie ma minimalnej stawki. Maksymalny zwrot może wynieść 100 pln. Bonus zostanie przyznany, niezależnie od rozliczenia pozytywnego lub negatywnego kuponu. Kupony kumulują się – łącznie można otrzymać maksymalnie 100 pln zwrotu. Bonus zostanie przyznany do 01.02.2022. W celu wypłaty, należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

[blok_bonus]