Australian Open doskonale rozpoczęła Iga Świątek. Polka, po nerwowym początku, spokojnie ograła Brytyjkę 2:0. Również z dobrej strony pokazał się Hubert Hurkacz, który po czterech setach pokonał Białorusina, Jegora Gierasimowa. Emocje tym samym trwają nadal. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, oferując ciekawą promocję. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot aż 40 pln, gdy nasz kupon okaże się nietrafiony.

Tenisowy pewniak – bonus 40 pln

Większość z nas z wielką uwagą śledzi potyczki Polaków w międzynarodowych turniejach w tenisie. Na pochwałę zasługuje również Kamil Majchrzak. W trzech setach ograł bowiem wyżej notowanego rywala, a mowa tu o Andreasie Seppim. Bukmacher Betclic w związku ze wspomnianym turniejem oferuje bonus krótkotrwały. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki wynoszący aż 40 pln. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego od Betclic.

Do promocji należy dołączyć klikając przycisk „Dołącz” na stronie bukmachera. W dniach 17.01-20.01.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Minimalna stawka to 40 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 5.00. Mogą to być zdarzenia przedmeczowe, jak i na żywo. Zdarzenia muszą dotyczyć turniejów tenisowych. Nagroda, w postaci zwrotu stawki wynoszącego 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy dowolna ilość zdarzeń okaże się nietrafiona. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 20.01.2022. Nagroda trafi na konto bonusowe do godziny 17:00 w dniu 21.01.2022. W celu wypłaty należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania. Można otrzymać maksymalnie jeden bonus!

[blok_bonus]