Ostatni dzień 2021 roku, to także ostatni dzień promocji w ramach Sylwestrowego Odliczania. Zakończyć rok pełen promocji i bonusów można tylko na jeden sposób – z kolejną promocją. W ramach sylwestrowej nocy jeden z legalnych bukmacherów oferuje grę bez podatku. Oferta, z oczywistych względów, jest okrojona, niemniej jednak do naszej dyspozycji są wszystkie wydarzenia z oferty przedmeczowej, jak i live, a także sporty wirtualne. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Sylwestrowa noc bez podatku

Ten rok przyniósł wiele emocji i sportowych rozstrzygnięć. Cieszyliśmy się między innymi piłką nożną na najwyższych poziomie, zwłaszcza angielskim finałem ligi mistrzów. Fani najróżniejszych dyscyplin zawsze mogli znaleźć coś dla siebie – do tego nawiązuje dzisiejsza promocja od legalnego bukmachera ForBET. Od godziny 18:00 aż do białego rana, a więc do 6:00, na stronie bukmachera zakłady spełniające poniższe kryteria nie będą opodatkowane. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny ForBET

W dniu 31.12.2021, od godziny 18:00 do 6:00, obowiązuje gra bez podatku. W celu wzięcia udziału w promocji należy zawrzeć kupon typu AKO składający się z minimum 3 zdarzeń. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i live. Kupony mogą dotyczyć wszystkich dyscyplin, a także sportów wirtualnych. Współczynnik kuponu automatycznie zmieni się na 1.00 po spełnieniu podanych kryteriów. Nie dotyczy kuponów zawartych za środki bonusowe, zakładów systemowych i zbudowanych za pomocą BetArchitekt (w aplikacji na iOS).

[blok_bonus]