Już w tą sobotę czeka nas pojedynek Francji z Węgrami. O godzinie 15 zmierzą się dwie reprezentacje grupy F. Pomimo, że dla nas Polaków nie będzie to najważniejsze spotkanie dnia, to i tak warto je śledzić gdyż jest szansa na poznanie pierwszej reprezentacji, która awansuje z grupy F. Mecz ten skomentuje, znany i lubiany były selekcjoner Andrzej Strejlau. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na to spotkanie.

Świetne, wyśmienite, doskonałe freebety

W pierwszym meczu grupy F Portugalia zmierzyła się z Węgrami. W Budapeszcie zwyciężyli reprezentanci kraju z półwyspu Iberyjskiego. Węgrzy jednak nie pozostawali bierni i zaciekle walczyli. Niestety w ostatnich minutach dali sobie wpakować 3 bramki. Co ważne dla fanatyków rekordów, Ronaldo stał się po tym meczu najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy. Portugalczyk w tym spotkaniu strzelił 2 gole.

W drugim meczu tej grupy zmierzyły się dwie potężne reprezentacje. Niemcy starli się z Francuzami w Monachium. Pomimo, że w protokole meczowym to Francuzi byli wpisani jako gospodarze, na trybunach dało się zaobserwować zdecydowaną przewagę kibiców naszego zachodniego sąsiada. Mecz był rozgrywany na bardzo wysokim tempie, obie ekipy dochodziły do wielu okazji. Bramkę decydującą o zwycięstwie w 20 minucie strzelił zawodnik Borussi Dortmund – Mats Hummels. Na jego nieszczęście pokonał swojego reprezentacyjnego kolegę z drużyny Manuela Neuera i tym samym to Francuzi wyszli na prowadzenie. Mecz zakończył się 1:0.

Sprawdź nasze typy na Euro

 

Aby wziąć udział w promocji należy zagrać dowolny zakład na mecz Węgry – Francja. Typ bukmacherski może znaleźć się sam na kuponie lub w otoczeniu innych zdarzeń. Ważne jednak żeby stawka, za który go zagracie wynosiła 89 zł, a kurs waszego kuponu wynosił co najmniej 2.5. Należy też uwzględnić, że kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godziny 23:59. Jeśli spełnicie wymienione warunki Betfan proponuje wam ciekawą zabawę, w której to przyznaje freebety za teksty Andrzeja Strejlaua wypowiedziane w meczu Węgry – Francja. Za każde „Doskonale”, „Wyśmienicie” oraz „Świetnie” bukmacher przyzna wam 2 zł freebetu, dodatkowo za każde użycie słowa „Diagonalne” przez byłego selekcjonera Betfan dorzuci dyszkę.

 

Cashback i freebet z kodem TYPERVIP na Betfan już na Ciebie czeka!

Rejestruję się i odbieram bonusy