W najbliższym dniach będziemy świadkami wielu interesujących zestawień. Barcelona zmierzy się z Atletico Madryt, a Villarreal podejmie Real Madryt. Najlepsi legalni bukmacherzy zaplanowali ciekawe promocje na nadchodzące dni. Każdy może wybrać coś dla siebie. Bukmacher eWinner oferuje freebet w wysokości 90 pln w związku z powracającymi najlepszymi ligami europejskimi. Jakie są warunki wspomnianej promocji?

Świąteczne freebety do 90 pln

W czwartkowy wieczór mieliśmy okazję podziwiać ważny mecz w kontekście mistrzostwa Anglii – Manchester City skromnie pokonał Chelsea 0:1 po golu Riyada Mahreza i genialnej asyście Jacka Grealisha. W najbliższą niedzielę The Blues będą mieli szansę na rewanż, gdyż ponownie zmierzą się z Obywatelami. Tym razem starcie będzie rozgrywane w ramach FA Cup. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 90 pln.  Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner

W celu skorzystania z freebetu 90 pln należy w dniach 06.01-08.01.2023, w każdy dzień promocji, zagrać kupony za dokładną stawkę 79 pln z salda głównego. Muszą to być kupony typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs zdarzenia musi wynieść 1.50. Gracz może otrzymać freebet 30 pln na każdy dzień trwania promocji (jeśli gra przez aplikację mobilną) lub 20 pln, jeśli gra przez stronę. Przyznany freebet należy wykorzystać w ciągu 24h od otrzymania na dowolny zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami, kursem min. 1.50 pojedynczego zdarzenia.