Kto nie cieszy się z powrotu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy ten z policji! A tak na poważnie to rozbrat z rodzimymi rozgrywkami trwał dość długo, bo aż 47 dni. W trakcie zimowej przerwy wiele zespołów intensywnie trenowało, ćwicząc nowe rozwiązania taktyczne. Mnóstwo zespołów rozpoczęło także wzmacnianie składu, gdyż od 1 lutego otwarte zostało w Polsce zimowe okienko transferowe. Na okazję powrotu Ekstraklasy promocję przygotował bukmacher Superbet.

Wysyp promocji z okazji powrotu Ekstraklasy

Superbet nie jest jedynym bukmacherem, który z okazji rozpoczęcia wiosennej rundy Ekstraklasy przygotował dla graczy bonus. Na naszej stronie internetowej przeczytacie także o wielu innych bonusach na tę okazję, jak choćby tym od LVBet. Tendencja ta wcale jednak nie dziwi, gdyż pomimo dość karykaturalnego wizerunku, rodzima liga ma w kraju wielu entuzjastów, którzy chętnie uczęszczają na mecze, lub oglądają je w telewizji.

Od zwycięstwa rundę wiosenną zaczęła Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Wygrana z Jagiellonią pozwoliło jej na awans o jedną pozycję w górę, a co za tym idzie przeskoczenie Legii. Warszawska drużyna ma jednak względem Byków już dwa mecze mniej, a mecz z Zagłębiem Lubin rozegra o godzinie 20:30 w piątek. Wojskowi na tyle dobrze prezentowali się w sparingach, że są faworytem tego meczu według legalnych bukmacherów.

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet trwa w dniach 4-7 lutego. Należy zaakceptować udział w niej za pośrednictwem strony internetowej, a następnie postawić kupon za przynajmniej 20 PLN, który będzie zawierał przynajmniej jeden zakład z oferty na Ekstraklasę. Minimalny kurs kuponu to 1.60 w przypadku singla, natomiast przy zakładach akumulowanych jest to wartość minimalna dla pojedynczego zakładu. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy freebet w wysokości 20 PLN. Zakładając konto na Superbet koniecznie skorzystajcie z naszego kodu promocyjnego Superbet. Zapewni on wam dostęp do bonusu powitalnego.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]