No nie tak miały zacząć się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej dla Polaków. Polacy niespodziewanie przegrali ze Słowacją 1:2. Trzeba przyznać, że duży wpływ na przebieg meczu miała czerwona kartka, którą otrzymał Grzegorz Krychowiak. Momentami nasza gra wyglądała naprawdę dobrze i gdyby nie błędy w obronie to powinniśmy to spotkanie bez większych problemów wygrać. Nie mniej jednak, Biało-Czerwoni nie mogą się jeszcze poddać i muszą walczyć o kolejne punkty. Dla kibiców Reprezentacji Polski dostępny jest specjalny bonus Superbet, dzięki któremu mecz Polaków będzie rozliczany zawsze  jako wygrany o ile tylko uda im się zdobyć co najmniej dwie bramki.

SUPER PRZEWAGA NA POLSKĘ

Już jutro Roberta Lewandowskiego i spółkę czeka drugi mecz w ramach EURO 2020. Polacy zagrają na Estadio de La Cartuja w Sewilli, gdzie zmierzą się z Reprezentacją Hiszpanii. Umówmy się, że faworytem w tym spotkaniu na pewno nie jesteśmy, co sygnalizują między innymi wystawione kursy przez analityków polskich bukmacherów (na zwycięstwo Polski wystawiono kurs ok. 9.80). Nie mniej jednak podopieczni Paulo Sousy wręcz muszą zapunktować przeciwko Hiszpanom. Po porażce ze Słowacją nasza sytuacja w grupie stała się naprawdę bardzo trudna. Nie pomaga nam również fakt, że Hiszpania w pierwszym meczu zremisowała ze Szwecją. Polacy są aktualnie w bardzo trudnej sytuacji, ale możemy mieć nadzieje że poprzez walkę i nieustępliwość uda im się coś ugrać w słonecznej Sewilii. Pamiętajmy, że z grupy można wyjść również z trzeciego miejsca przez co nie można jeszcze całkowicie przekreślać naszych szans na awans do fazy pucharowej. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Warto również sprawdzić Typy Dnia na to spotkanie.

Przed meczem Polaków, będziemy mogli zobaczyć niezwykle ciekawe spotkanie z grupy F. Portugalia zmierzy się z Reprezentacją Niemiec. Nie ulega żadnym wątpliwością fakt, że jest to tzw. grupa śmierci. Dlatego niemal każdy mecz w jej ramach zapowiada się bardzo ciekawie. Nasi zachodni sąsiedzi turniej zaczeli od porażki z Francją. Mecz zakończył się rezultatem 1:0, aczkolwiek był to bardzo niski wymiar karów, a Francja mogła spokojnie uzyskać jeszcze korzystniejszy rezultat. Wskazują na to między innymi nie uznane bramki Mbappe oraz Karima Benzemy. Jeżeli chodzi o Portugalczyków, to w swoim pierwszym meczu pokonali oni Węgrów 3:0. Nie mniej jednak nie było to dla nich tak łatwe spotkanie jak mogłoby się wydawać, ponieważ pierwsza bramka padła dopiero w 84 minucie, a strzelił ją Raphael Guerreiro. Następnie dwie bramki dołożył niezawodny Cristiano Ronaldo.

Super przewaga na Polskę polega na rozliczeniu zakładu (na mecz Polaków) jako wygrany pod warunkiem, że zdobędą oni co najmniej dwie bramki. Jeżeli taka szutka się im uda, to nie ma dla nas znaczenia późniejszy rezultat spotkania. Do promocji nie wliczają się zakłady specjalne, a więc np. ilość rzutów rożnych. Warto dodać, że promocja obejmuje wszystkie mecze Reprezentacji Polski na EURO 2020, a więc również ten ze Szwecją, a także potencjalnie następne, jeżeli wyjdziemy ze swojej grupy do fazy pucharowej.