Nieczęsto zdarza się tak, że bukmacherzy chętnie rozdają pieniądze. Najczęściej spotkać można na przykład coś w rodzaju bonusu powitalnego Superbet. Nie mniej jednak, ten sam buk zaoferował promocję dzięki której do zgarnięcia jest okrągły milion złotych, który w dodatku nie będzie podlegał żadnemu obrotowi. Co ciekawe, wyjątkowo nie musimy nawet stawiać żadnego kuponu i co więcej udział jest całkowicie darmowy. Akcja polega na wytypowaniu kilku wydarzeń związanych z EURO 2020. Ten kto dokona tego bezbłędnie będzie uprawniony do otrzymania nagrody. Oczywiście, jeżeli uda się to więcej niż jednej osobie to kwota zostanie podzielona między wszystkich wygranych.

SUPER MILION!

Bukmacher Superbet zaproponował milion złotych do podziału między osoby, które poprawnie odpowiedzą na kilka pytań. Pierwszym z nich jest wskazanie ile punktów zdobędzie Reprezentacja Polski w swojej grupie na EURO 2020. Możliwe są cztery warianty odpowiedzi: 0-2, 3-4, 5-6, 7-9. Przypominamy, że nasza kadra w fazie grupowej zmierzy się z Hiszpanią, Słowacją i Szwecją. Kolejne pytanie dotyczy liczby kartek, które łącznie otrzymają zawodnicy w meczach ze wspomnianymi wcześniej drużynami. Ponownie możliwe jest wskazanie czterech możliwości: 0-3, 4-5, 6-7, 8+. Trzecie pytanie dotyczy zwycięzcy całego turnieju. Chodzi o wskazanie czy EURO 2020 wygra drużyna, która nigdy wcześniej tego nie dokonała. Logicznym jest, że możliwe są tutaj tylko dwie odpowiedzi – tak albo nie. Warto zaznaczyć, iż Reprezentację Rosji oraz Reprezentację Czech uznaje się, że drużyny które tego nie dokonały pomimo triumfu ZSRR i Czechosłowacji. Chcąc otrzymać milion złotych musimy wskazać również ile bramek zdobędzie król strzelców turnieju. Sprawa jest o tyle ułatwiona, że wskazana została linia wyznaczona na 5.5, a więc należy wybrać pomiędzy underem a overem.

Kolejne z pytań ponownie dotyczy całego turnieju i konieczne jest wskazanie o największą ilość żółtych kartek pokazanych w jednym meczu. Wydawałoby się, że linia jest dosyć wysoka, ponieważ musimy wybrać pomiędzy under 9.5 a over 9.5. Warto tutaj zaznaczyć, że liczą się kartki pokazane zarówno w regulaminowym czasie gry jak i w dogrywce. Nie są wliczane kartki pokazane osobom nie przebywającym na boisku, a czerwona kartka nie jest liczona jako dwie żółte. Następne pytanie skonstruowane jest na podobnej zasadzie i opiera się na wskazaniu największej ilości bramek strzelonych w jednym spotkaniu – over 6.5 albo under 6.5. W następnej kolejności należy wskazać największą ilość rzutów rożnych w jednym spotkaniu, analogicznie do poprzednich pytań wybór jest pomiędzy under a over, a linia wyznaczona została na 18.5. Ten bonus bukmacherski wymaga również wskazania ilości pokazanych czerwonych kartek w całym turnieju. Ponownie możliwości są dwie – więcej niż 4.5 albo mniej niż 4.5. Przedostatnie pytanie dotyczy łącznej ilości bramek, które padną w trakcie trwania meczów EURO 2020. Wybrać musimy pomiędzy odpowiedziami wskazującymi na mniej niż 126.5 albo więcej. Ostatnie z pytań bez wątpienia należy uznać za najtrudniejsze. Konieczne jest wskazanie w której dokładnie minucie padnie pierwsza bramka finału. Tutaj warto wiedzieć o jednej rzeczy, mianowicie wybierając odpowiedź wskazującą na 45, 90, 105 albo 120 minutę odpowiedź zostanie uznana za poprawną nawet w przypadku strzelenia w doliczonym czasie gry w odpowiedniej z połów. Odpowiedź 121+ oznacza, że przez cały regulaminowy czas oraz dogrywkę nie padnie żadna bramka i wszystko rozstrzygnie się w konkursie rzutów karnych.

Z promocji skorzystać może każdy kto posiada aktywne i w pełni zweryfikowane konto. W przypadku wygranej zostaniemy niezwłocznie informację na nasz adres korespondencyjny, a wygrana zostanie wypłacona w siedzibie Superbet w ciągu 30 dni od zakończenia promocji.