Sezon klubowy zakończony, ale nie znaczy to, że w najbliższych dniach zabraknie nam emocji związanych z rozgrywkami piłkarskimi. Do 1 czerwca rozpoczyna się Liga Narodów, w której reprezentacja Polski zmierzy się z kilkoma silnymi rywalami. Na początek czerwca zaplanowanych jest wiele emocjonujących pojedynków najsilniejszych reprezentacji europejskich. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher Superbet. Powraca on ze swoją słynną promocją Super Game Jackpot. 

Ważne pojedynki przed Polakami

Od spotkania z reprezentacją Walii Polska rozpocznie rywalizację w lidze Narodów. Oprócz Smoków w grupie biało-czerwonych znajdują się też Belgia i Holandia. Najbliższe mecze będą znakomitym sprawdzianem kadry prowadzonej przez Czesława Michniewicza przed rozpoczynającym się w listopadzie mundialem. Legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to Polska jest zdecydowanym faworytem meczu z Walią. Kurs na zwycięstwo naszej reprezentacji wynosi ok. 1.82, przy linii rzędu 5.00 na Walijczyków. Z ostatnich pięciu spotkań z tym rywalem aż cztery kończyły się zwycięstwem biało-czerwonych. Są to jednak dość odległe czasy. Nasza kadra ostatni raz z Walią mierzyła się w 2009 roku. Wówczas Polacy wygrali 1:0. Nie mielibyśmy nic przeciwko takiemu rezultatowi także w środę. 

W pierwszej rundzie Ligi Narodów będziemy także świadkami starć Hiszpanii z Portugalią, Francji z Danią, czy Belgii z Holandią. Zapowiadają się one na emocjonujące i pełne bramek spotkania. Rozgrywki wzbudzają jednak pewne kontrowersje, związane z ich wagą i prestiżem. Pomysł rozgrywania meczów w ramach Lig Narodów skrytykował ostatnio Kevin de Bruyne. Zdaniem Belga jest to zmuszanie piłkarzy zmęczonych trudami sezonu do rozgrywania kolejnych spotkań, których jedynym celem jest zarobek dla UEFA. Wypowiedź pomocnika Manchesteru City odbiła się szerokim echem w świecie futbolu. Zgodziło się z nią wielu piłkarzy i trenerów.

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet funkcjonuje od 30 maja. Należy wytypować poprawnie 5 dokładnych wyników najbliższych meczów Ligi Narodów. W przypadku poprawnej odpowiedzi na wszystkie pięć pytań gracze wezmą udział w podziale nagrody, której pula wynosi aż 25 tysięcy złotych. Kolejna pula 25 tysięcy zostanie rozdzielona między graczy, którzy wytypują poprawnie między 2-4 wyniki. Jeśli nie macie konta u tego bukmachera, koniecznie załóżcie je z naszym kodem promocyjnym Superbet. Zapewni wam to dostęp do unikalnego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]