Każdy z nas, chciałby aby każdy kupon przynosił zyski. Teraz to możliwe, dzięki nowej promocji bukmachera Superbet. Zbieraj punkty za postawione zakłady, dzięki którym otrzymasz e-vouchery na kupony.

Super Club – Zbieraj punkty w Superbet

Stawiając kupon zawsze liczymy, że finalnie będzie on rozliczony na zielono. W przypadku przegranej tracimy całą stawkę. Teraz w Superbet możliwe jest czerpanie korzyści ze wszystkich kuponów. Wystarczy, że po dołączeniu do programu lojalnościowego, będziemy skanować swoje kupony w aplikacji. Istotnym jest, żeby dokonać tego przed rozpoczęciem pierwszego zdarzenia. W innym przypadku nie będziemy mogli otrzymać punktów za dany kupon. Bukmacher oferuje 1 punkt za każdą postawioną złotówkę.

Po zgromadzeniu pierwszych 25 punktów uzyskamy 5 voucherów o wartości 5 zł każdy. Następnie za każde zebrane 1000 punktów dostaniemy z kolei 10 voucherów – każdy z nich również o wartosci 5 zł. Sytuacja zmienia się kiedy przekroczymy barierę 5000 punktów. Po ich uzbieraniu otrzymamy kolejne bonusy o łącznej wartości 100 zł. Następnie po uzbieraniu każdego kolejnego tysiąca punktów uzyskamy 10 voucherów, o łącznej wartości kolejnych 100 zł.

Jeżeli chcemy dołączyć do programu lojalnościowego Super Club musimy udać się do punktu stacjonarnego bukmachera. Tam otrzymać możemy specjalną kartę. W celu zarejestrowania się w promocji musimy podać swoje dane. Konkretnie chodzi o imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu. Fakultatywnie wskazać możemy swój adres e-mail. Po zarejestrowaniu otrzymamy kartę, dzięki której możemy zacząć zbierać punkty, a następnie wymieniać je na vouchery.