Z każdą chwilą coraz mniej dzieli nas od rozpoczęcia EURO 2020. Tak wielka impreza sprawia, że polscy bukmacherzy bardzo chętnie oferują dużo nowych promocji dla swoich użytkowników. Potwierdza nas w tym przekonaniu Superbet, ponieważ dostępna jest kolejna oferta na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Każdego dnia trwania wspomnianego wyżej turnieju uzyskać można 20 zł bonusu. Biorąc pod uwagę fakt, że są to rozgrywki, które trwają całkiem długo to bez dłuższego procesu myślowego można dojść do wniosku, że zyskać można naprawdę wiele. Warto również sprawdzić jakie są obecnie dostępne bonusy bez depozytu.

SUPER 20+20 ZŁ

W pierwszych meczach EURO 2020 czeka nas naprawdę kilka ciekawych spotkań. Jednym z nich bez wątpienia jest pojedynek Danii z Finlandią. W tym spotkaniu szukając faworyta, bardziej należałoby spoglądać w stronę Duńczyków. Jest to zgrana i doświadczona drużyna, której nie brakuje gwiazd światowego formatu. Finowie z kolei mają najmniejsze szansę na wyjście z grupy, ponieważ każdy z ich przeciwników na papierze wygląda o wiele lepiej. Oczywiście nie wolno zapominać, że jest to tylko sport i zdarzyć się może tak naprawdę wszystko, a w dodatku nie raz zdarzało się tak, że underdogi na takich imprezach sprawiały spore niespodzianki. Na zwycięstwo Danii wystawiono kurs 1.50, na remis ok. 4.15, a stawiając na zwycięstwo Finlandii otrzymamy kurs w okolicach 7.50. W całej historii te drużyny mierzyły się ze sobą jedynie trzy razy – dwukrotnie triumfowali Duńczycy, a jedno spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Kolejnym spotkaniem, które obejmować będzie bonus Superbet będzie mecz zaplanowany na godzinę 21:00 w sobotę. Będzie to pojedynek Belgów z Rosją. Umówmy się, że patrząc na składy obu zespołów tutaj znacznie lepiej prezentują się Belgowie. Co ciekawe te zespoły mierzyły się ze sobą sześć razy, przy czym poza jednym remisem wszystkie mecze skończyły się rezultatem niekorzystnym dla drużyny z Rosji. Patrząc na ostatnie mecze drużyny, w której zagra między innym Kevin De Bruyne zobaczymy niemal same zwycięstwa – poza kilkoma remisami i porażką z Anglią. Nie można powiedzieć tego samego o ekipie z Rosji, ponieważ grają oni mocno nieregularnie. Co ciekawe, bardzo wysoki kurs został wystawiony na zakład polegający na strzeleniu przez obie ekipy bramki. Wynosi on ok. 1.90, a z kolei przeciwny zakład objęty został kursem w wysokości ok. 1.80. Jak widać jest w czym szukać jeżeli chodzi o obstawianie, a typów na ten mecz z całą pewnością nie zabraknie w Typach Dnia.

W celu odebrania bonusu w wysokości 20 zł należy postawić kupon z dokładnie taką samą stawką, który zostanie rozliczony w dniu, w którym został zawarty. Zakład może być w postaci SOLO lub AKO, a kurs minimalny dla każdego ze zdarzeń wynosi co najmniej 1.60. Pamiętajmy, że stawka kuponu musi pochodzić z konta depozytowego, a więc nie można oczekiwać otrzymania bonusu grając środkami bonusowymi. Nie można także uwzględniać na swoim kuponie zakładów z zakładki ,,Super Kursy”, ,,Specjalne” oraz ,,Wirtualne”.

Bonus powitalny na Superbet już na Ciebie czeka!

Odbieram bonusy na start