El Classico jest dla bukmacherów prawdopodobnie jedną z najlepszych okazji do stworzenia ciekawych promocji i zachęcenia do grania. Wielu polskich bukmacherów oferuje na okazję tego starcia przeróżne bonusy i boosty kursów. Wśród nich jest bukmacher STS, który wystartował z nową promocją na okazję meczu Barcelony z Realem Madryt.

BONUS OD DEPOZYTU DO 100 PLN

Benzema nie może doczekać się Klasyku

Barca i Real w sezonie 2021/22 nie grają tak, jak oczekiwaliby od nich tego kibice. O ile Królewscy jeszcze bronią się jako tako wynikami, o tyle Duma Katalonii jest w poważnym kryzysie. Sytuacji nie poprawiają także niepewne i często nietrafione decyzje trenera Koeamana, który przegrał już 2 ostatnie Klasyki. Jeśli Barca przegra 3 raz z rzędu, kibice mogą dać klubowi popalić.

Sprawdź u nas najlepszych polskich bukmacherów.

Królewscy przystępują do Klasyku podbudowani wysokim zwycięstwem w Lidze Mistrzów nad Szachtarem Donieck aż 5:0. W znakomitej dyspozycji znajduje się Karim Benzema, który strzelał bramki w ostatnich 5 spotkaniach w których występował. W ataku partneruje mu Vinicius Jr. regularnie w tych rozgrywkach zdobywający bramki. Jeśli obaj panowie zagrają na swoim poziomie z Barcą, obrońcy Dumy Katalonii mogą mieć ogromny problem. 

zasady-promocji-sts

Promocja STS trwa od 22.10 do 24.10. Aby wziąć w niej udział, należy zapisać się do akcji za pośrednictwem strony internetowej i dokonać depozytu na przynajmniej 50 zł. Następnie trzeba postawić kupon zawierający zdarzenie z oferty na El Clasico za min 50 zł. Kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85. W przypadku spełnienia tych warunków otrzymamy bonus od depozytu 50% do 100 zł. Bukmacher posiada także atrakcyjny bonus powitalny STS.

warunki-promocji-sts

[blok_bonus]