W 19 kolejce ukochanej PKO BP Ekstraklasy padły 24 bramki. Jest to wynik całkiem przyzwoity, zwłaszcza że są spore dysproporcje w możliwościach ofensywnych zespołów góry i dołu tabeli. Dla porównania Lech Poznań bramek strzelił 37, a Warta Poznań tylko 14. Dla bukmachera nie ma to jednak znaczenia, bo w najnowszej promocji liczą się gole strzelone przez wszystkie zespoły bez wyjątków.

Ekstraklasa wraca a kibice są głodni wrażeń

Przerwa zimowa trwała od 18 grudnia, aż do 4 lutego. To aż 47 dni bez rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, która ma w Polsce wielu sympatyków. Drużyny w większości ten okres wykorzystały na ciężką pracę, treningi i sparingi, które mogły pomóc sztabowi szkoleniowemu, określić problemy danej drużyny. A takich od groma miała np. Legia Warszawa. Wojskowi wygrali wszystkie ze swoich pięciu sparingów, a my nie możemy doczekać się tego, co głodna zwycięstw ekipa może pokazać w trakcie rundy wiosennej.

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

W jeszcze gorszej sytuacji znajduje się beniaminek – Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Słonie zajmują ostatnią pozycję w tabeli, a do drugiej od końca Legii Warszawy tracą trzy punkty. Drużyna ma spory problem z defensywą. Termalica straciła aż 32 bramki, a gorsze wyniki zanotowały jedynie Zagłębie Lubin i Górnik Łęczna, które wpuściły po 36 goli. Chcąc utrzymać się w Ekstraklasie podopieczni Radoslava Lata muszą zacząć wygrywać mecze. Do tej pory ta sztuka udała im się tylko dwa razy.

zasady-promocji-lvbet

Dzięki promocji LVBet możemy wziąć udział w kumulacji, która już teraz wynosi 12000 PLN. Aby tak się stało, musimy poprawnie wytypować wyniki wszystkich 9 spotkań 20 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Od 02.02 do 04.02 do godziny 17:59 możemy stawiać zakłady zawierające opcje 1 X 2. Pula 12000 PLN zostanie rozdzielona między graczy, którzy poprawnie wytypują wszystkie 9 rozstrzygnięć. Oprócz tego warto także skorzystać z bonusu powitalnego LVBet. Daje on wiele korzyści.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]