Bycie fanem sportu w tych czasach sprawia, że szukamy miejsc w internecie, na których możemy obejrzeć interesujące nas rozgrywki z całego świata. Zdarza się jednak, że to, czego szukamy, nie jest dostępne na tych platformach, z których na co dzień korzystamy. W tej sytuacji zdarza się, że sięgamy po mniej bezpieczne źródła, które z legalnością mają mało wspólnego. Jedną z często wybieranych witryn jest na przykład Strumyk TV, czyli Strims Top.

Co to jest Strumyk TV i jak działa?

Jak można się domyślać, nie każdy ma pojęcie na temat platform streamingowych oraz ich działania. Strumyk TV to jednak jedna z takich witryn, o których trudno jest nie słyszeć, jeśli interesują was, chociażby gale freak fight. To właśnie tę domenę odnajdujemy, kiedy chcemy obejrzeć jakiś mecz, czy inne wydarzenie sportowe za darmo. Wiadomo jednak, że wątpliwość w jej bezpieczeństwie bezsprzecznie wzbudza wygląd strony, po tym, jak ją odwiedzimy.

Wszystko za sprawą faktu, że jest ona wypełniona całą masą reklam, które niekoniecznie pozytywnie wpływają na to, jak ta się prezentuje i oczywiście działa. Ponadto wiele z nich zdaje się nie być odpowiednia dla wieku użytkowników. Mimo tego faktu Strumyk TV jest chętnie odwiedzany przez odbiorców, którzy chcą obejrzeć darmowe transmisje. Jakość przedstawianych materiałów nie jest jednak porównywalna do tych oryginalnych transmisji.

Wiele osób nie ma świadomości tego, że aktualnie platforma Strumyk TV ma nową nazwę, jaką jest Strims Top. Cały czas zdarza się, że ludzie wyszukują w wyszukiwarce pierwszą z nazw, jednak strona znajduje się pod nową domeną. Oczywiście ma to związek z wątpliwą reputacją i działaniem niesławnej platformy. Mianowicie często zdarza się, że miejsca z darmowymi transmisjami zmieniają domeny, gdyż te są zwyczajnie banowane ze względu na brak odpowiednich pozwoleń.

Strumyk TV - Opinie użytkowników

Jakie odczucia względem platformy mają odbiorcy korzystający ze Strims Top, czyli Strumyk TV? Okazuje się, że znalezienie wiarygodnej i szczerej recenzji to szukanie igły w stogu siana. Nierzadko bowiem zdarza się, że osoby odpowiedzialne za witrynę same piszą komentarze, które jej dotyczą. Brak negatywnych opinii, przyciąga widzów, a o to przecież chodzi tym, którzy ją prowadzą. W rezultacie trudno jest stwierdzić, jakie są realne wrażenie z korzystania z niej.

Strumyk TV niezależnie od swojej aktualnej domeny wykazuje się wieloma minusami, które są nie do przeoczenia. Mowa, chociażby o całej masie komunikatów, które witają nas na całej witrynie. Co więcej, choć strona oferuje ogromną ilość dostępnych transmisji z różnych dyscyplin sportowych, to każda z nich jest zupełnie nielegalna. Oznacza to, że użytkownicy, którzy z niej korzystają, nie działają zgodnie z prawem. Strumyki nie są zatem bezpiecznym źródłem do oglądania.

Ponadto trzeba koniecznie wspomnieć o fakcie, że legalność materiałów tego typu często myli się odbiorcom z wysokimi lub jakimikolwiek opłatami. Nie zawsze wygląda to w taki sposób i warto mieć to na uwadze. Strumyk TV to przede wszystkim niska jakość transmisji, przez co trudno wam będzie dostrzec najważniejsze akcje w danym wydarzeniu. Ponadto nie brakuje na nich reklam i podejrzanych komunikatów, w które dla własnego dobra lepiej nie klikać.

Mecze na Strumyk TV - Legalne czy nielegalne?

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad korzystaniem z platformy Strumyk TV, to uczulamy was na to, że nie jest to legalna strona. Mecze, które chcecie na niej obejrzeć, nie są tam umieszczane zgodnie z prawem. Nie bez powodu aktualnie domena wisi pod nazwą Strims Top. Jej właściciele chcą być nieuchwytni i za jakiś czas usłyszymy pewnie o kolejnym strumyku pod innym nazewnictwem, kiedy ta również zostanie zdjęta. Jest to niekończąca się batalia z pirackimi treściami.

Oczywiście nietrudno się domyślić, że platforma nie należy do tych legalnych, choćby poprzez jej nieciekawy wygląd, który raczej należy do tych podejrzanych. Warto jednak wiedzieć, że istnieją legalne alternatywy, które nic was nie kosztują, a jednocześnie umożliwiają obejrzenie tego, na co akurat macie ochotę. Świetnym tego przykładem jest STS TV, czyli opcja gwarantująca legalne transmisje z wydarzeń sportowych. W przeciwieństwie do Strumyka jest w pełni bezpieczna.

Oglądanie meczów nie musi wiązać się z ciągłym odświeżaniem strony w celu niezacinania się trwającej rozgrywki, którą oglądamy. Może być to zupełnie przyjemne odczucie, podczas którego zauważycie, czy wasz faworyt strzelił gola i czy macie szansę na wygranie obstawianego kuponu. Warto więc wspomnieć, że usługa STS należy do tych całkowicie darmowych rozwiązań, więc koniecznie powinniście się na nią zdecydować. Co trzeba zrobić, by móc z niej korzystać?

Strumyk TV a STS TV - Co oferuje legalna platforma?

Powyżej przedstawiliśmy kilka zalet płynących ze zdecydowania się na rozwiązanie, jakim jest usługa STS. W tym przypadku macie zagwarantowane wszystko, czego można chcieć od tego rodzaju witryny. Oczywiście istnieje cała lista zalet, które trzeba wymienić, a wśród nich koniecznie trzeba wymienić brak opóźnień, które w pirackich transmisjach zdarzają się notorycznie. Do plusów płynących z korzystania z tej legalnej opcji, zaliczamy również:

 • Oglądanie na kilku urządzeniach (telefony i komputery),
 • Dowolna ilość widzów oglądających wydarzenia,
 • Legalne oglądanie,
 • Transmisja bez reklam,
 • Wysoka jakość transmisji,
 • Brak problemów i przerywania,
 • Brak wirusów.

Wymienione aspekty są wielkimi plusami w porównaniu z opisywanym strumykiem. Porównując, nie ma szans na obejrzenie na nim transmisji bez użycia do tego komputera. Na dodatek, duża ilość widzów powoduje przeciążenia, które skutkują wyrzucaniem z transmisji losowych odbiorców. Jak wiadomo, taki rodzaj platform to również cicha groźba względem bezpieczeństwa urządzenia, z którego korzystacie. Może się okazać, że za jej pośrednictwem coś się z nim stanie.

Na dodatek, rozmaite przerywniki w trakcie transmisji wpływają nie tylko na nasze wrażenia z oglądania, ale i psują sportowe emocje, jakie odczuwamy podczas tak istotnej rozgrywki. Brak możliwości zobaczenia całokształtu wydarzenia może skutkować problemem z zakładami bukmacherskimi, jeśli stawiacie na konkretną liczbę punktów. Aby na zawsze pożegnać się z takimi niedogodnościami, sprawdźcie, jak korzystać z STS TV.

STS TV - Jak korzystać z legalnej wersji Strumyk TV?

Zwracając uwagę na to, jak prezentuje się platforma STS TV, a Strumyk TV, macie jasną odpowiedź, która z nich jest lepsza. Dobra jakość, brak reklam i podejrzanych oprogramowań, to początek listy zalet, jakie trzeba tutaj wymienić. Jak jednak używać legalnej konkurencji Strumyk TV? Chcąc skorzystać z platformy STS TV, powinniście podjąć kilka kroków, które umożliwią wam oglądanie transmisji online. Pamiętajcie, by przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny STS.

Na co możecie liczyć po jego użyciu? Gwarantuje on przede wszystkim promocje, takie jak:

 • Bonus za zadania,
 • Zakład bez ryzyka,
 • Bonus od pierwszej wpłaty,
 • Bonus od drugiego i trzeciego depozytu.

Co ciekawe, przy jego używaniu, możecie również zaprosić znajomego do korzystania z usługi. W rezultacie również otrzymacie pieniądze na zakłady u tego bukmachera. Jak oglądać mecze online w STS TV? Aby to zrobić, powinniście:

 1. Wejść na witrynę STS
 2. Zalogować/zarejestrować się z kodem promocyjnym
 3. Zagrać co najmniej kupon (koszt minimum 2 złote)
 4. Przejść do podstrony "zakłady live"
 5. Wybór meczu, który chcecie oglądać na transmisji online

Później wystarczy zdecydować się, na jaką sportową rozrywkę macie ochotę i możecie ją legalnie oglądać. Co ważne, możecie robić to z dowolnego urządzenia, czyli także telefonu. W przypadku platformy Strumyk TV taka opcja nie jest dostępna, gdyż ze strony można korzystać wyłącznie na komputerze. Jest to kolejny fakt, który przekonuje do zmiany.

Strumyk TV Wirus - Czy może zaatakować nasze urządzenie?

Wiele osób, które korzystają z różnych strumyków, zastanawia się, czy to działanie może zaszkodzić ich komputerom. Jak można się domyślać, odpowiedź jest raczej oczywista. Ogromna ilość komunikatów i reklam, które witają nas po wejściu na stronę, zdecydowanie należy do tych alarmujących. Użytkownicy nie zdają sobie sprawy, że pomimo oprogramowań antywirusowych nie zawsze możecie czuć się bezpiecznie. Wchodzenie na Strumyk TV to niemal zainstalowanie sobie wirusa samemu.

Legalny stream bez reklam u bukmachera jest bezpieczniejszy i bardziej komfortowy dla osób, które decydują się na jego oglądanie. Jak zauważyliśmy powyżej, jest to szybki proces, w którym nie musicie zbyt wiele dać od siebie, a nie kosztuje was nic. Ponadto, oglądając na stronie bukmachera macie lepszy dostęp do zakładanych zakładów na wydarzenie. Nie zapominajmy również o fakcie, jakim jest brak możliwości zainstalowania wirusa przy korzystaniu z legalnej platformy.

Niezależnie od tego, jak wiele jest zagrożeń, popularność Strumyk TV wciąż się zwiększa. Ma to oczywiście związek z faktem, że użytkownicy nie zdają sobie sprawy, iż istnieją rozwiązania darmowe i zgodne z prawem. Warto pamiętać, że ciągłe zmiany w zakresie nazwy domeny nie są przypadkowe. Właściciele Strumyk TV wciąż uciekają przed odpowiedzialnością, decydując się na nowe nazewnictwo. Jeśli poszukujecie legalnych transmisji online, to szukajcie ich na zawód typer.

Dlaczego Strumyk TV to Strims Top?

Choć cały czas wspominamy o platformie Strumyk TV, to w rzeczywistości na ten moment widnieje ona pod nazwą Strims Top. Mimo to internauci wciąż wyszukują pierwotną nazwę. Z tej racji, szukając strumyka, znajdziecie strims top. Z jakich powodów pirackie strony zmieniają swoje domeny? Powodów jest wiele, a wśród nich między innymi trzeba wymienić:

 • Przeciążenie strony,
 • Uciekanie właścicieli przed odpowiedzialnością,
 • Nielegalność publikowanych materiałów,
 • Problemy z przekazywaniem treści,
 • Zgłaszania strony do wyszukiwarek.

Oczywiście nie są to wszystkie powody, dla których właściciele porzucają starą nazwę. Nie jest to też dla nich korzystna decyzja, gdyż nie zawsze osoby, które szukały Strumyka, wejdą na witrynę o innej nazwie i podejrzanym wyglądzie.

Strumyk TV a społeczność Wykopu

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, skąd właściwie tak wielka popularność platformy Strumyk TV. Jest to trafna zagwozdka, która swoje rozwiązanie ma w cieszącej się sporą rozpoznawalnością platformie Wykop. Poszukując w wyszukiwarce darmowych transmisji online, można trafić na posty użytkowników wykopu. Bardzo często publikują oni linki do strumyka oraz innych witryn mających wątpliwą legalność. Mało kto będzie zwracał uwagę na bezpieczeństwo w perspektywie obejrzenia czegoś za darmo, o czym wiedzą użytkownicy wykopa.

Sama platforma wykop nie jest raczej miejscem, w którym znajdziemy wiarygodne treści, czy pozytywny przekaz. Osoby znajdujące się w tej internetowej społeczności często atakują rozmaite osoby, platformy, czy też usługi. Bojkotują masę kwestii, jednocześnie dając dostęp do nielegalnie przekazywanych transmisji online. Szukając wiarygodnego źródła informacji, raczej nie powinniście się decydować na to miejsce w sieci. Strumyk TV to przecież masa reklam, komunikatów i możliwość zainstalowania złośliwego oprogramowania.

Chcąc znaleźć sprawdzone, legalne i jednocześnie darmowe transmisje z wydarzeń sportowych, sprawdźcie zawód typer. Jesteśmy wiarygodni, ale również znajdziecie u nas atrakcyjne kody promocyjne od rozmaitych bukmacherów. Jeśli nie wiecie, na jakiego buka postawić, to chętnie pomożemy. Już teraz sprawdźcie ranking bukmacherów, w której znajdują się tylko legalne propozycje z atrakcyjnymi ofertami, z których wybierzecie tę jedyną.