„Ach, gdyby było możliwe łatwe sprawdzenie statystyk własnych kuponów” – pomyślał choć raz każdy Typer. Z pomocą przychodzi innowacyjny TOTALbet! Przedstawiamy ich nowy produkt – Statystki Gracza. Dzięki nim sprawdzisz, jak dobry jesteś w typowaniu poszczególnych dyscyplin i jak wypadasz na tle innych Typerów. Możesz też powalczyć o tytuł Eksperta, zarezerwowany dla najlepszych. Jak to działa?

W zakładce Moje Konto pojawiła się pozycja Statystyki. Jeśli to pole jest u Ciebie puste – nie martw się. Statystyka pojawi się po tym, jak postawisz przynajmniej pięć zakładów z danej dyscypliny. Gdy to zrobisz, ujrzysz graficzne i procentowe podsumowanie skuteczności Twoich typów.

Np. stawiasz kupon AKO z pięciu zdarzeń z piłki nożnej. Trzy zdarzenia są trafione, dwa błędne = skuteczność na piłce nożnej 60%.

To nie wszystko – na pasku znajduje się też granica, która pokazuje średnią wszystkich Graczy TOTALbet! Dzięki temu wiesz, czy Twoje typy wchodzą częściej czy rzadziej od innych użytkowników. Ta wiedza może wpłynąć na Twoją strategię, albo po prostu być źródłem satysfakcji.

Dla wąskiego grona zarezerwowany jest tytuł Eksperta. Otrzymają go osoby z najwyższą skutecznością w danej dyscyplinie. Kto wie, może z czasem Eksperci będą mogli liczyć na specjalne nagrody.

Życzymy ciekawych analiz i wniosków, wyciągniętych dzięki Statystykom Gracza!

Nie masz konta na TOTALbet? Odbierz 40 PLN na start już teraz!

Odbieram 40 PLN na start