Statystyki Serie A

0

Ostatnia aktualizacja zakładki: 31 grudnia

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta122806,424,2110,63
Frosinone75953,955,008,95
Bologna67893,534,688,21
Cagliari99965,215,0510,26
Chievo631263,326,639,95
Empoli1061025,585,3710,95
Fiorentina1101005,795,2611,05
Genua921094,845,7410,58
Inter147827,744,3212,05
Juventus136677,163,5310,68
Lazio125916,584,7911,37
Milan123886,474,6311,11
Napoli126786,634,1110,74
Roma1141176,006,1612,16
Sampdoria791144,166,0010,16
Sassuolo981065,165,5810,74
Spal991145,216,0011,21
Turyn881064,635,5810,21
Udinese791324,166,9511,11
Parma741303,896,8410,74

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Atalanta464107839
Bologna31440315
Cagliari31314517
Chievo02231614
Empoli43441622
Fiorentina32365625
Frosinone20233212
Genua25835225
Inter525341231
Juventus75558838
Lazio35247728
Milan43464526
Napoli914551337
Parma Calcio 1913 S.r.l.26440117
Roma64674734
Sampdoria44566732
Sassuolo22764930
Spal42144015
Turyn31693224
Udinese21324416

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 11 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o