Statystyki Serie A

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 marca

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta1861086,643,8610,50
Frosinone1031493,685,329,00
Bologna1331344,754,799,54
Cagliari1361374,864,899,75
Chievo1051903,756,7910,54
Empoli1441365,144,8610,00
Fiorentina1661485,935,2911,21
Genua1391544,965,5010,46
Inter2091267,464,5011,96
Juventus1901216,794,3211,11
Lazio1671266,194,6710,85
Milan1611375,754,8910,64
Napoli1901186,794,2111,00
Roma1731606,185,7111,89
Sampdoria1201584,295,649,93
Sassuolo1371614,895,7510,64
Spal1541635,505,8211,32
Turyn1341634,795,8210,61
Udinese1051743,896,4410,33
Parma1031923,686,8610,54

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Atalanta57817101057
Bologna34841525
Cagliari31626725
Chievo02741721
Empoli55873836
Fiorentina635691443
Frosinone33345321
Genua261039434
Inter727571543
Juventus10895161159
Lazio48759841
Milan557119643
Napoli967681652
Parma Calcio 1913 S.r.l.56653530
Roma10611116852
Sampdoria7498111049
Sassuolo3310751139
Spal53258225
Turyn419124737
Udinese23444724

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 11 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o