Statystyki rzutów rożnych – Serie A

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 16 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta2271416,313,9210,22
Frosinone1451974,035,479,50
Bologna1961735,444,8110,25
Cagliari1751764,864,899,75
Chievo1252523,477,0010,47
Empoli1791924,975,3310,31
Fiorentina2251976,255,4711,72
Genua1741884,835,2210,06
Inter2811457,814,0311,83
Juventus2331646,474,5611,03
Lazio2171696,034,6910,72
Milan2211836,145,0811,22
Napoli2441476,784,0810,86
Roma2102065,835,7211,56
Sampdoria1541964,285,449,72
Sassuolo1762134,895,9210,81
Spal1822115,065,8610,92
Turyn1752024,865,6110,47
Udinese1532404,256,6710,92
Parma1332333,696,4710,17

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Atalanta99820121573
Bologna348971142
Cagliari43838834
Chievo02762825
Empoli698114846
Fiorentina935791447
Frosinone53546629
Genua261149638
Inter9310681854
Juventus1010107181469
Lazio7118710952
Milan55111111750
Napoli11891092168
Parma Calcio77765739
Roma146121281264
Sampdoria951010121258
Sassuolo44131071452
Spal745810640
Turyn4212165948
Udinese53846834

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 11 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o