Statystyki rzutów rożnych – Serie A

0
Statystyki liga włoska

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 10 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta174776,963,0810,04
Bologna1561126,004,3110,31
Brescia1081764,156,7710,92
Cagliari1011564,046,2410,28
Fiorentina1541255,924,8110,73
Genua1211294,654,969,62
Inter1521146,084,5610,64
Juventus1601326,155,0811,23
Lazio1461235,624,7310,35
Lecce1151944,427,4611,88
Milan1431175,504,5010,00
Napoli153986,123,9210,04
Parma1241704,966,8011,76
Roma1861127,154,3111,46
Sampdoria1161344,835,5810,42
Sassuolo1371515,486,0411,52
Spal1171584,506,0810,58
Turyn1201804,807,2012,00
Udinese1341635,156,2711,42
Verona1331295,325,1610,48

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Atalanta5101414131470
Bologna2761031038
Brescia34543322
Cagliari294781141
Fiorentina35438932
Genoa251134631
Inter5119613549
Juventus4711791250
Lazio612127101360
Lecce345481034
Milan26375528
Napoli457611841
Parma26854732
Roma51181110651
Sampdoria015391028
Sassuolo299513341
Spal15354220
Torino45356528
Udinese33502821
Verona453341029

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o