Statystyki rzutów rożnych – Serie A

Statystyki liga włoska
1 lipca 2020

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 28 lipca (19:00)

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta2381176,613,259,86
Bologna2161786,004,9410,94
Brescia1492334,146,4710,61
Cagliari1472214,086,1410,22
Fiorentina1961775,444,9210,36
Genua1601814,445,039,47
Inter2301516,394,1910,58
Juventus2201786,114,9411,06
Lazio2111655,864,5810,44
Lecce1722664,787,3912,17
Milan1941695,394,6910,08
Napoli2111435,863,979,83
Parma1592174,426,0310,44
Roma2531637,034,5311,56
Sampdoria1872095,195,8111,00
Sassuolo1992035,535,6411,17
Spal1532254,256,2510,50
Turyn1732404,816,6711,47
Udinese1882225,226,1711,39
Verona1911895,315,2510,56

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Atalanta7161819181896
Bologna5881061451
Brescia66556634
Cagliari31069101250
Fiorentina587491144
Genoa3712661044
Inter8131513151377
Juventus791415141675
Lazio9121411131776
Lecce3778111147
Milan411514101256
Napoli75129121358
Parma5813851251
Roma711131714971
Sampdoria31116111446
Sassuolo5111210151164
Spal28454326
Torino67598843
Udinese559131235
Verona675951244

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x