Statystyki liga włoska
6 października 2020

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta24323,004,007,00
Benevento31503,886,2510,13
Bologna59587,387,2514,63
Cagliari30413,755,138,88
Crotone20382,504,757,25
Fiorentina31353,884,388,25
Genua29523,636,5010,13
Inter47245,883,008,88
Juventus37244,633,007,63
Lazio42375,254,639,88
Milan51336,384,1310,50
Napoli54236,752,889,63
Parma39524,886,5011,38
Roma44285,503,509,00
Sampdoria40405,005,0010,00
Sassuolo39504,886,2511,13
Spezia28353,504,387,88
Turyn29303,633,757,38
Udinese45235,632,888,50
Verona36504,506,2510,75

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Atalanta33612318
Benevento11232211
Bologna12350213
Cagliari23232214
Crotone1221006
Fiorentina41022110
Genoa2111117
Inter14225620
Juventus31312414
Lazio21051413
Milan24250619
Napoli14136116
Parma1111318
Roma21714419
Sampdoria32311212
Sassuolo12126820
Spezia04303111
Torino33311314
Udinese0122027
Verona1202117

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Ostatnia aktualizacja zakładki: 26 listopada (22:00)

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x