Statystyki rzutów rożnych – Serie A

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 23 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta2351466,353,9510,30
Frosinone1522024,115,469,57
Bologna2021775,464,7810,24
Cagliari1781874,815,059,86
Chievo1292593,497,0010,49
Empoli1861955,035,2710,30
Fiorentina2322006,275,4111,68
Genua1851915,005,1610,16
Inter2931487,924,0011,92
Juventus2381726,434,6511,08
Lazio2211755,974,7310,70
Milan2261906,115,1411,24
Napoli2471596,684,3010,97
Roma2152115,815,7011,51
Sampdoria1612004,355,419,76
Sassuolo1812184,895,8910,78
Spal1882195,085,9211,00
Turyn1782094,815,6510,46
Udinese1612464,356,6511,00
Parma1362403,686,4910,16

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Włochy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Atalanta99920121574
Bologna3481181145
Cagliari43938835
Chievo02762825
Empoli6108116950
Fiorentina935791447
Frosinone53546629
Genua261149739
Inter9310681955
Juventus1010107181570
Lazio81188101055
Milan55111212752
Napoli119910112272
Parma Calcio77765840
Roma146121281264
Sampdoria951010121258
Sassuolo44131071452
Spal7451010642
Turyn4212175949
Udinese631046837

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 5.0/5. From 11 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o