Dziś również przedstawiamy statystyki sędziowskie. Warto pamiętać, że sędzia każdej narodowości ma w lidze odpowiednie wytyczne. Przykładowo arbiter w Anglii rzadziej wyciąga kartki, pozwala na więcej, jednak ten sam sędzia w spotkaniach europejskich pucharów otrzymuje inne wytyczne i może gwizdać nieco częściej. Poniższe statystyki dotyczą obecnego sezonu (wszystkich rozgrywek, które prowadził dany sędzia). W środę zapraszamy po kolejną dawkę statystyk – z Ligi Mistrzów, a w czwartek – sędziowie na Ligę Europy.

Juventus – Atletico Madryt

Sędzia: Bjorn Kuipers, Holandia
Średnia kartek na mecz: czerwone kartki 0.27 , żółte kartki # 3.27
Średnia rzutów karnych na mecz: 0.32

Łączny bilans: SZCZEGÓŁY

Manchester City – FC Schalke 04

Sędzia: Clement Turpin, Francja
Średnia kartek na mecz: #0.27 #4.09
Średnia rzutów karnych na mecz: 0.86 (!!!)
Łączny bilans: SZCZEGÓŁY

 

Najlepszy bukmacher do obstawiania kartek?

Tutaj batalia toczy się między LVBET a eToto. Over/under kartek na mecze Ligi Mistrzów posiada każdy bukmacher, jednak nie każdy posiada zakłady na:
-Suma kartek danej drużyny
-Handicap na kartki
-Ilość kartek w 1 połowie; w 2 połowie  [tylko LVBET]
-Kto więcej kartek w 1 połowie; w 2 połowie [tylko LVBET]
-Otrzyma żółtą kartkę [zawodnik]
-Otrzyma czerwoną kartkę [zawodnik] [tylko eToto]

Jeśli nie posiadasz konta na eToto, odbierz na start 20 PLN, rejestrując się ze specjalnego linku -> REJESTRACJA (wyłącz AdBlocka)

 

Jeśli nie posiadasz konta na LVBET, zarejestruj się ze specjalnego linku, po czym wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule: Bonus bez Depozytu, a otrzymasz 20 PLN na start w formie bonusu.