Statystyki Bundesliga

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 marca

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg1101294,234,969,19
B. M'gladbach1441385,545,3110,85
Bayern222528,542,0010,54
Brema1301285,004,929,92
Dortmund1411245,424,7710,19
Dusseldorf1141284,384,929,31
E. Frankfurt1361225,234,699,92
Freiburg1201454,625,5810,19
Hannover1061584,086,0810,15
Hertha1141464,385,6210,00
Hoffenheim1431285,504,9210,42
Leverkusen1481355,695,1910,88
Mainz 051061544,085,9210,00
Nurnberg1171564,506,0010,50
RB Lipsk1501025,773,929,69
Schalke 041131174,354,508,85
Stuttgart1261514,855,8110,65
Wolfsburg1301575,006,0411,04

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Augsburg74477837
B. M'gladbach4551171345
Bayern911111491468
Brema36115101146
Dortmund41197141964
E. Frankfurt3514991151
Fortuna Dusseldorf027751233
Freiburg84764837
Hannover52336524
Hertha BSC561156740
Hoffenheim6651571150
Leverkusen798412747
Mainz 0547236527
Nuremberg02432819
RB Lipsk1157510644
Schalke 0434345827
Stuttgart24336826
Wolfsburg3310991044

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 4.9/5. From 10 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o