Statystyki rzutów rożnych – Bundesliga

0
Statystyki Niemcy

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 29 kwietnia

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg1001373,574,898,46
B. M'gladbach1441375,144,8910,04
Bayern202887,213,1410,36
Brema1251514,635,5910,22
Dortmund165845,893,008,89
Dusseldorf1161394,144,969,11
E. Frankfurt1721136,374,1910,56
FC Köln1521555,435,5410,96
Freiburg1291794,616,3911,00
Hertha1041533,715,469,18
Hoffenheim1421775,076,3211,39
Leverkusen1721066,143,799,93
Mainz 051381724,936,1411,07
Paderborn1441895,146,7511,89
RB Lipsk1551285,544,5710,11
Schalke 041331424,755,079,82
Union Berlin1081513,865,399,25
Wolfsburg1431435,115,1110,21

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Augsburg6210104840
B. M´gladbach9771071353
Bayern1581215151681
Brema86352529
Dortmund810817171474
Dusseldorf42918731
E. Frankfurt3451061644
Freiburg359731138
Hertha327913741
Hoffenheim723941439
Koln558581344
Leverkusen11109541453
Mainz 05756361037
Paderborn82647431
RB Lipsk97151371970
Schalke 0404795934
Union Berlin62585733
Wolfsburg366710840

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o