Statystyki rzutów rożnych – Bundesliga

Statystyki Niemcy
15 maja 2020

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 4 lipca (09:00)

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg1331723,915,068,97
B. M'gladbach1721555,064,569,62
Bayern2401027,063,0010,06
Brema1601984,715,8210,53
Dortmund1901025,593,008,59
Dusseldorf1481624,354,769,12
E. Frankfurt2131386,264,0610,32
FC Köln1711935,185,8511,03
Freiburg1512194,446,4410,88
Hertha1201803,645,459,09
Hoffenheim1742075,126,0911,21
Leverkusen2021236,313,8410,16
Mainz 051742175,126,3811,50
Paderborn1762185,186,4111,59
RB Lipsk1801515,454,5810,03
Schalke 041511694,585,129,70
Union Berlin1371844,035,419,44
Wolfsburg1671694,914,979,88

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Augsburg8210106945
B. M´gladbach12991291566
Bayern181218171718100
Brema810693642
Dortmund811820181984
Dusseldorf539181036
E. Frankfurt46613102059
Freiburg36121151148
Hertha3571014948
Hoffenheim9461271553
Koln659791551
Leverkusen141010641761
Mainz 05778461244
Paderborn826610537
RB Lipsk1110161682081
Schalke 04057116938
Union Berlin746106841
Wolfsburg4861011948

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x