Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg11392,759,7512,50
B. M'gladbach25146,253,509,75
Bayern30127,503,0010,50
Brema16174,004,258,25
Dortmund21125,253,008,25
Bielefeld14333,508,2511,75
E. Frankfurt30167,504,0011,50
FC Köln14283,507,0010,50
Freiburg17154,253,758,00
Hertha15203,755,008,75
Hoffenheim20175,004,259,25
Leverkusen22185,504,5010,00
Mainz 0516224,005,509,50
Stuttgart27236,755,7512,50
RB Lipsk24156,003,759,75
Schalke 0416274,006,7510,75
Union Berlin24156,003,759,75
Wolfsburg21205,255,0010,25

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-1516-3031-4546-6061-7576-90Razem
Arminia0002013
Augsburg0021025
Bayern22442317
Dortmund0022138
Ein. Frankfurt0121307
FC Koeln0101024
Freiburg2201005
Hertha0021238
Hoffenheim1310038
Leverkusen1200003
Mainz1001002
Moenchengladbach1102015
RB Lipsk12411110
Schalke0000112
Stuttgart1010349
Union Berlin1002317
Werder0311106
Wolfsburg0010012

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Ostatnia aktualizacja zakładki: 19 października (23:30)

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x