Statystyki Bundesliga

0

Ostatnia aktualizacja zakładki: 24 grudnia

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg87855,125,0010,12
B. M'gladbach90965,295,6510,94
Bayern148318,711,8210,53
Brema86865,065,0610,12
Dortmund82844,824,949,76
Dusseldorf75914,415,359,76
E. Frankfurt88815,184,769,94
Freiburg641023,766,009,76
Hannover741034,356,0610,41
Hertha78964,595,6510,24
Hoffenheim93815,474,7610,24
Leverkusen851015,005,9410,94
Mainz 0573954,295,599,88
Nurnberg84944,945,5310,47
RB Lipsk97655,713,829,53
Schalke 0487745,124,359,47
Stuttgart82984,825,7610,59
Wolfsburg901005,295,8811,18

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Augsburg52354625
B. M'gladbach443116836
Bayern49375836
Brema13737728
Dortmund3764101444
E. Frankfurt34777634
Fortuna Dusseldorf01451819
Freiburg52461321
Hannover42224317
Hertha BSC34815526
Hoffenheim423125632
Leverkusen45535426
Mainz 0524223417
Nuremberg02131714
RB Lipsk74556431
Schalke 0421245620
Stuttgart01233312
Wolfsburg12854727

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 4.9/5. From 9 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o