Statystyki rzutów rożnych – Bundesliga

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 16 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg1371674,155,069,21
B. M'gladbach1811575,484,7610,24
Bayern282658,551,9710,52
Brema1651735,005,2410,24
Dortmund1661605,034,859,88
Dusseldorf1421574,304,769,06
E. Frankfurt1761565,334,7310,06
Freiburg1481784,485,399,88
Hannover1362074,126,2710,39
Hertha1421834,305,559,85
Hoffenheim1771575,364,7610,12
Leverkusen1861605,644,8510,48
Mainz 051421964,305,9410,24
Nurnberg1492064,526,2410,76
RB Lipsk1811325,484,009,48
Schalke 041481534,484,649,12
Stuttgart1651885,005,7010,70
Wolfsburg1691975,125,9711,09

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Augsburg1066109950
B. M'gladbach45514111655
Bayern11141515111783
Brema47135131456
Dortmund713119142579
Dusseldorf359971447
E. Frankfurt65159101459
Freiburg104765941
Hannover53457630
Hertha561469848
Hoffenheim98716121668
Leverkusen111311614964
Mainz 0559469942
Nuremberg025521125
RB Lipsk11138814862
Schalke 04374661137
Stuttgart24458932
Wolfsburg33139111554

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 4.9/5. From 10 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o