Statystyki rzutów rożnych – Bundesliga

0

Zakładkę tę znajdziesz (razem z pięcioma innymi ligami) w MENU: Statystyki Futbol

Ostatnia aktualizacja zakładki: 23 maja

Statystyki Rzuty Rożne

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg1421734,185,099,26
B. M'gladbach1831595,384,6810,06
Bayern287688,442,0010,44
Brema1681824,945,3510,29
Dortmund1681624,944,769,71
Dusseldorf1441644,244,829,06
E. Frankfurt1791615,264,7410,00
Freiburg1521804,475,299,76
Hannover1432094,216,1510,35
Hertha1461864,295,479,76
Hoffenheim1821655,354,8510,21
Leverkusen1891645,564,8210,38
Mainz 051502014,415,9110,32
Nurnberg1512104,446,1810,62
RB Lipsk1901355,593,979,56
Schalke 041551584,564,659,21
Stuttgart1701955,005,7410,74
Wolfsburg1752025,155,9411,09

Statystyki Piłkarskie – kiedy strzelają

Niemcy - gole strzelone [kwadranse]

Drużyna0-
15
16-
30
31-
45
46-
60
61-
75
76-
90
Razem
Augsburg10661091051
B. M'gladbach45514111655
Bayern12141517121888
Brema47145131558
Dortmund7131210142581
Dusseldorf3591171449
E. Frankfurt651510101460
Freiburg114886946
Hannover53457731
Hertha561569849
Hoffenheim108816121670
Leverkusen1114127151069
Mainz 055946101246
Nuremberg025531126
RB Lipsk11138814963
Schalke 04374661137
Stuttgart24458932
Wolfsburg341512111762

Statystyki Piłkarskie – sprawdź pozostałe ligi

Rating: 4.9/5. From 10 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o