TYPY PODAJEMY W KOMENTARZACH

NA CZYM TO POLEGA?

Turniej typerski odbywa się na zasadach fazy pucharowej. Gracze podają po 3 typy z kursem 1,50 i wyżej w każdej rundzie rozgrywek (1/128 finału, 1/64, 1/32, 1/16, 1/8 i tak dalej) i ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze, przechodzi do kolejnej rundy. Udział biorą użytkownicy, którzy dokonali zapisu przed startem rozgrywek.

DO KIEDY PODAĆ TYPY?

Termin na podanie typów w tej rundzie rozgrywek – 1/128 finału: od piątku godz 22:00 do końca niedzieli (24 listopada) – ważne aby mecze rozpoczęły się najpóźniej w niedzielę, pamiętając, że konieczne jest podanie typu nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem meczu. W poniedziałek trwać będzie przerwa dla organizatorów na rozliczanie i tworzenie drabinki. Post do typów na kolejną rundę (1/64 finału) powstanie w poniedziałek o godzinie 22:00 i będzie czynny do końca czwartku (czyli między innymi podczas meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy).

JAK SPRAWDZIĆ CZY PRZESZEDŁEŚ DALEJ?

Rozliczenia w pierwszych dwóch-trzech rundach – z racji dużej liczby uczestników – potrwają sporo czasu, dlatego warto samemu sprawdzić czy przeszło się dalej, porównując swój wynik z wynikiem bezpośredniego rywala według zasady rozliczeń – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli i on będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu. Przykładowo: Jeśli trafiłeś 2/3 typy a twój rywal 1/3, przechodzisz dalej. Jeśli trafiłeś 2/3 i twój rywal 2/3, ale ty trafiłeś kursy 2,03 i 1,60 a twój rywal 1,85 i 1,80, przechodzisz dalej, mając wyższy trafiony kurs (twoje 2,03 vs jego 1,85). Pamiętaj, że nie zawsze odpadniesz mając słabszy wynik. W naszym turnieju obowiązuje zasada „Lucky Loosers”, czyli Szczęśliwy Przegrany – dla uczestników, którzy przegrali rywalizację w swojej parze, ale osiągnęli dobry wynik.

PARY 1/128 FINAŁU:

Znajdź swoje nazwisko klikając CTRL+F lub w przeglądarce na telefonie „znajdź”

Patryk Zima – – +   VS    Kajetan Brzoza – zwrot + (skuteczność)
Krystian Piekarski – + + (skuteczność)   VS   Daniel Tomasiewicz
Grzegorz Tomicki + + + (skuteczność)    VS   Remigiusz Grosch + – –
Daniel Bieńkowski – – +   VS   Daniel Bartkiewicz + – zwrot (skuteczność)
Jakub Gumuła – + –   VS   Hubert Łukaszczyk + + – (skuteczność)
Bartek Olszewski + + + (skuteczność)    VS    Bartek Zdrenka + + –
Monika Witkowska + – +   VS  Krystian Luniak + + + (skuteczność)
Maciej Markowski + + + (skuteczność)    VS   Kacper Nawojski + + –
Radek Zwolenkiewicz + – –     VS    Mateusz Musiał + + + (skuteczność)
Robert Lech + – –  VS    Laura Blanka Abreyan + – + (skuteczność)
Mateusz Grzelak + + – (skuteczność)   VS   Michał Szostakiewicz – + –
Rafał Dzierżawa – + – (skuteczność)    VS   Grzegorz Krychowiak
Dawid Kobierecki + + + (1.88) (wyższy kurs)   VS    Patryk Wojciechowski + + + (1.78)
Kamil Ostrowski   VS    Hubert Drożdżak + + + (skuteczność)
Marek Ce + + – (skuteczność)    VS    Damian Konończyk + – –
Przemek Skowroński + – zwrot   VS   Karolina Kowalska – + + (skuteczność)
Adrian Niżnik – + + (skuteczność)   VS      Marek Kołodziejczyk – + – (1.57)
Krystian Hanejko – – + (skuteczność)     VS   Krystek Nowak – – –
Wojtek Kastelik + + + (skuteczność)     VS    Marcin Bombis
Remigiusz Próchniewski + – + (skuteczność)      VS     Jarek Czapczyński – – (typ podany za późno)
Piotr Wojtysiak + + + (skuteczność)     VS   Jacek Jędrzejczyk – + +
Grzegorz Staniucha + – + (skuteczność)    VS   Piotr Chwirot + – –
Oskar Kowalski – – + (1.70)    VS    Jakub Cholewa – – + (2.56) (wyższy kurs)
Patryk Leśniak + + – (2.20) (wyższy kurs)    VS    Szymon Turek + – +  (1.93)
Henryk Nbsz + + – (1.56)    VS    Darek Kubiak + – + (2.07) (wyższy kurs)
Janek Wojtasik + + + (skuteczność)    VS    Dawid Kropacz – – –
Jakub Kapela – + + (skuteczność)    VS    Kuba Nachyła + – (typ podany za późno)
Olaf Pakulnis – + – (skuteczność)    VS    Michał Andrysiewicz – – –
Kamil Wojdacz + + + (skuteczność)     VS   Maciek Cwynar + + –
Gabriel Gargoliński – – +     VS    Filip Peszko + – + (skuteczność)
Marcin Miś – – (typ podany za późno)        VS     Jędrek Kępka + – + (skuteczność)
Bartek R. Yogi + – zwrot     VS      Marcin Polewski + + + (skuteczność)
Filip Karnat    VS     Artur Kowara + + – (skuteczność)
Łukasz Iwaniczko – + + (skuteczność)     VS    Konrad Ćwikła – + –
Wojciech Kropka – + –    VS   Damian Gabzdyl + + + (skuteczność)
Rafał Słupski + + – (skuteczność)     VS    Patryk Lewicki – – –
Matt Ad + – zwrot (1.78) (wyższy kurs)     VS    Dominik Lupa + – zwrot (1.75)
Michał Leśniak + – –    VS     Sylwia Adamczyk – + + (skuteczność)
Rafal Nastarowicz – + + (1.60)     VS     Andrzej Zawalonka – + + (1.66) (wyższy kurs)
Mateusz Chodorski + + + (skuteczność)    VS    Sebastian Stachura – zwrot +
Szymon Byk + + – (skuteczność)    VS   Dawid Biernat – – +
Radosław Ryl – + + (2.00)    VS    Jakub Opolski + + – (2.15) (wyższy kurs)
Jakub Mądrzywołek + + –      VS    Agnieszka Sermak + + + (skuteczność)
Tomasz Pawlicki + + zwrot (skuteczność)      VS     Krzysztof Laskowski + + –
Adrian Bogdański – – +      VS    Kuba Cybulski + + – (skuteczność)
Karol Ozga + – –   VS   Rafał Krzywoń + – zwrot (skuteczność)
Mateusz Grzywacz zwrot + + (skuteczność)    VS    Mateusz Malc + – –
Dawid Sendecki + + –    VS    Szymon Puzik + + + (skuteczność)
Kamil Karwik + + – (2.50) (wyższy kurs)    VS   Mateusz Świdwa + + – (1.57)
Paweł Abramczyk + – – (1.75) (wyższy kurs)    VS   Emil Rasiński + – – (1.66)
Przemek Śmiałkowski  + – +  (1.75)   VS    Eryk Misiak + + – (2.00) (wyższy kurs)
Mateusz Śliwa + + + (2.17)    VS    Mariusz Kondrat + + + (2.35) (wyższy kurs)
Patryk Idasiak + + –      VS   Sebastian Suchocki + + + (skuteczność)
Szymon Mendala + + – (skuteczność)    VS     Krzysiek Bębenek + zwrot (typ podany za późno)
Filip Stawiarz – – –      VS     Bartek Zalewski          + – + (skuteczność)
Kamil Wieczorek + + – (skuteczność)   VS    Artur Karpeta – – –
Dawid Turski + + + (skuteczność)   VS     Filip Kończak
Paweł Myszczyński – – + (1.50)    VS    Gracjan Zarębski – + – (1.75) (wyższy kurs)
Bartek Babiński + – + (1.83)      VS     Emil Ski + + – (2.50) (wyższy kurs)
Mariusz Mazur + + + (skuteczność)    VS    Bartek Gaj – (brak pozostałych typów)
Krystian Kazik Kędziora – – – (2.70) (wyższy kurs)    VS   Konrad Głogowski – – – (2.55)
Mateusz Machal + + + (skuteczność)      VS    Tomasz Wietrzykowski – + –
Dawid Szymała – – –     VS    Korneliusz Kania + – – (skuteczność)
Damian Kowalczyk + – – (1.92)   VS    Dawid Musiał – – + (2.09) (wyższy kurs)
Bartek Bigott + + –     VS    Piotr Prusiński + + + (skuteczność)
Tomasz Gaj + + + (1.70)     VS    Karol Sierżęga + + + (2.15) (wyższy kurs)
Mateusz Mróz (uczestnik nie podał typów)   VS   Julka Szmidt (uczestnik nie podał typów) (miejsce dla LL)
Tomasz Mazur – – –     VS     Sebastian Adamczyk + + + (skuteczność)
Przemek Wołczi + + – (skuteczność)   VS     Oliwia Poświat + – zwrot
Kamil Kosior – + –    VS     Paweł Wilk – + + (skuteczność)
Przemyslaw Dzierkacz – + – (skuteczność)     VS    Robert Jędras – – –
Dariusz Szendzina – + + (skuteczność)      VS     Sebastian Jakubiak zwrot – –
Marzena Gałuszka + – + (skuteczność)        VS     Kuba Domanski – – +
Mikołaj Masłowski – – –       VS     Paweł Pinda – zwrot + (skuteczność)
Paweł Bartoszewski – + +      VS     Patryk Kępka + + + (skuteczność)
Wojciech Lisowicz + + + (skuteczność)     VS      Damian Kaproń
Maciej Nalepa      VS      Piotr Pętkowski + – – (skuteczność)
Michał Kotowski – + – (skuteczność)   VS     Remek Błaszczyk
Kamil Wojewodzic + + + (skuteczność)    VS     Damian Majer + + –
Tomasz Mrzewa – + –      VS    Arek Topór – + + (skuteczność)
Rafał Lonka + + + (skuteczność)    VS    Adrian Mikołajczyk – – +
Dom Cok + – +    VS    Dawid Danielczyk + + + (skuteczność)
Mateusz Dudek     VS     Mikołaj Guz – + – (skuteczność)
Pawel Nosek + – – (2.70) (wyższy kurs)    VS     Kuba Legierski + – – (2.15)
Karol Daczek + – + (1.70) (wyższy kurs)     VS   Karol Wiktorowski + + – (1.62)
Konrad Siedem + – + (2.30) (wyższy kurs)   VS   Kosma Miara + + – (2.01)
Sebastian Samul + + + (skuteczność)    VS     Karol Chomicz – + zwrot
Kacper Rataj + + + (skuteczność)   VS   Maciek Muzyka + + –
Max Lubiniecki + + + (skuteczność)   VS   Marcin From – – +
Mateusz Błaut + + + (skuteczność)     VS   Michał Warzecha + + –
Grzesiek Babis + – – (skuteczność)    VS   Daniel Gąsiorowski – – zwrot
Szymon Kołtuniak + + – (2.65)     VS    Michał Konieczny + + – (2.68) (wyższy kurs)
Przemek Gala + – –       VS    Maciej Bartoszewski + + + (skuteczność)
Tomek Dzida – – +        VS     Kacper Kasica – + + (skuteczność)
Przemysław Buchenfeld + – + (skuteczność)      VS   Miłosz Rusek – – +
Ola Frączyk + zwrot + (skuteczność)       VS     Daniel Inglot – + –
Piotr Kowalewski + – – (1.55)     VS     Krzysztof Zbyrad – + – (1.65) (wyższy kurs)
Mateusz Guzicki – – –     VS    Dawid Grygierzec – + + (skuteczność)
Joachim Dymczak + – + (2.95) (wyższy kurs)    VS    Cezary Delmanowicz + – + (1.72)
Kacper Polaczyk + + + (skuteczność)   VS    Arkadiusz Mazurkiewicz – – –
Wacław Adamczyk + – +      VS   Wiktor Trzmiel + + + (skuteczność)
Jadzia Szwedo + + + (skuteczność)    VS      Wojtek Anderko – + –
Mikołaj Asztabski – + + (1.76)    VS    Karol Mądzielewski – + + (1.90) (wyższy kurs)
Michał Śpiewak – – + VS    Marcin Zagórny – + + (skuteczność)
Kamil Piotrowski     VS    Mateusz Sęk + + – (skuteczność)
Grzegorz Majerczak – + + (skuteczność)     VS   Jana Jana Porkujan + – (typ niespercyzowany)
Andrzej Klimczuk (uczestnik nie podał typów)   VS   Damian Kulbacki + (typy podane za późno) (miejsce dla LL)
Dominik Podgórski – + + (1.60)    VS    Marcin Upława + + – (1.77) (wyższy kurs)
Michał Bogacz – + –  VS      Krystian Mazur + + – (skuteczność)
Mikołaj Brodowski + + – (skuteczność)    VS    Patryk Konieczny
Supin Supin + + + (skuteczność)   VS     Marcin Kamoda + + –
Konrad Pawela – – zwrot     VS     Piota Hernacki + zwrot – (skuteczność)
Robert Pawłowski + – + (1.77)     VS    Hugo Mackiewicz – + + (1.80) (wyższy kurs)
Grzegorz Sawa – – –      VS     Konrad Gibek – + + (skuteczność)
Marcel_ZT + + + (1.68)      VS     Ola Regulska + + + (1.78) (wyższy kurs)
Marek Popiela + + +(skuteczność)     VS    Dawid Szreder + – zwrot
Mateusz Mandat (uczestnik nie podał typów)       VS    Michał Skarzyński + – – (skuteczność)
Szymon Staszewski – – +      VS     Kuba Piekło + – + (skuteczność)
Ka Wu – + – (skuteczność)    VS     Mikołaj Szczepan Szczepaniak – – (brak 3 typu)
Wojciech Heczko – + – (skuteczność)    VS    Karol Smętek (uczestnik nie podał typów)
Dawid Bulanda – – –      VS    Michał Nachyła – + – (skuteczność)
Artur Karaszewski + + – (1.73)    VS    Daniel Romanowski – + + (2.00) (wyższy kurs)
Michał Popis – + – (1.67) (wyższy kurs)     VS      Tomek Kita – – + (1.65)
Artur Sarota – + + (skuteczność)     VS     Lukasz Nowak – – (brak 3 typu)
Artur Sikorski + + – (1.70) (wyższy kurs)   VS     Kamil Satława – + + (1.61)
Adrian Mirek + – + (1.96) (wyższy kurs)    VS    Bartosz Michał Muszyński + + – (1.91)
Paweł Befko – + – (1.72) (wyższy kurs)     VS    Wojtek Gawlik – – + (1.59)
Paweł Fokus – (brak pozostałych typów)   VS     Karol Mierzwa + + + (skuteczność)

REGULAMIN:

  1. Uczestnicy podają dokładnie 3 typy w każdej rundzie
  2. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego.
  3. Komentarze z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu w specjalnych postach do tego stworzonych.
  4. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne mecze/pojedynki). Komentarze można dodawać oddzielnie, czyli pojedynczo albo od razu 3 typy w jednym komentarzu.
  5. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, STS, Totolotek, ForBET, LVBET, E-Toto, Milenium, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan.
  6. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  7. Nagrodami w turnieju są:
    Zwycięzca – 300 PLN Paysafecard
    Finalista – 100 PLN Paysafecard
    3. miejsce – 50 PLN LVBET
    4. miejsce – 20 PLN LVBET
    Pozostali ćwierćfinaliście – drobne upominki od Zawód: Typer
  8. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loosers. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
  9. Typy podajemy jako “użytkownik”, co oznacza konieczność połączenia swojego konta Facebook z naszą stroną www (bezpieczna opcja; bez podawania żadnych haseł itd.)
  10. Typ rozliczony jako “zwrot” nie jest wliczany do skuteczności, natomiast wyczerpuje limit podanych typów (przyp. dokładnie 3 typy). Skuteczność będzie wtedy liczona z 2 typów (0, 50 lub 100%). W razie jeśli wszystkie 3 typy uczestnika w danej rundzie będą rozliczone jako zwrot, przejdzie on dalej tylko w sytuacji, gdy rywal poda 3 nietrafione typy, osiągając 0% skuteczności.
  11. W razie jeśli obaj  bezpośredni rywale trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany kurs.
  12. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie, zawyżenia kursu lub skorzystania z innego bukmachera. Ta zasada działa tylko w przypadku bezpośrednich rywali.
  13. Organizator może wykluczyć z turnieju “subkonta” (tj udział jednej osoby na dwóch różnych kontach)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju.
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.