Środa, nie od dziś, znana jest jako mały piątek. Tak jest i tym razem – mimo, że topowe ligi europejskie mają przerwę, to nadal możemy podziwiać pełne emocji starcia w pucharach europejskich. W ramach Ligi Mistrzów zmierzą się dziś chociażby Sevilla z Borussią Dortmund, czy Chelsea z AC Milanem. Na nudę tym samym nie będziemy narzekać. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu w przypadku jednego błędu na kuponie. Jak skorzystać z promocji?

Środowy fart – bonus 30 pln

Czekają nas jeszcze inne interesujące starcia. Zobaczymy również takie mecze jak: słynnego Realu Madryt z Szachtarem, obecnego mistrza Anglii, Manchesteru City z Kopenhagą,  a także portugalskiej Benifci z potężnym PSG. Równie ciekawie zapowiada się mecz Salzburga z Dinamo Zagrzeb. Co ciekawe, tabelę w grupie E zamyka Chelsea. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln w punktach FKP za kupon z jednym błędem. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 05.10.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon za minimum 30 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu AKO, składającym się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli na kuponie będzie jeden błąd, wówczas gracz otrzyma bonus 30 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja będzie ważna w każdą środę października w godzinach 18:00-20:00!