Przez ostatnie 24 dni gracze mogli korzystać z promocji związanych z Kalendarzem Adwentowym. Dopiero co bukmacherzy zakończyli wspomnianą promocję, a jeden z nich już wystartował z nową. Sylwestrowe odliczanie to codziennie bonusy aż do końca roku! Na dzisiaj bukmacher ForBET przygotował coś specjalnego dla fanów sportów wirtualnych. Realne emocje są w zasięgu ręki, zwłaszcza gdy oferta na inne sporty nie rozpieszcza. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Sporty wirtualne bez podatku

Trwają Święta Bożego Narodzenia, w związku z czym rozgrywki wielu najlepszych lig świata, w najróżniejszych dyscyplinach, są zawieszone. Taka przerwa to doskonała okazja dla entuzjastów sportów wirtualnych – internetowego odpowiednika sportu realnego. Bukmacher ForBET oferuje cały dzień grania sportów wirtualnych bez podatku, rzecz jasna po spełnieniu poniższych wymagań. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny ForBET

W dniu 25.12.2021 należy postawić kupon typu AKO, składający się z minimum 3 zdarzeń. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć tylko i wyłącznie sportów wirtualnych! Jeżeli spełnisz powyższe wymogi, współczynnik na Twoim kuponie automatycznie zmieni się na 1.00, tym samym zagrasz bez podatku. Do promocji nie zaliczają się kupony postawione za środki z salda bonusowego oraz kupony systemowe.

[blok_bonus]