ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

D  25 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

D  25 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy i stają się stałą częścią oferty niemal wszystkich bukmacherów. Największą zaletą tych zakładów jest możliwość obstawiania zdarzeń przez 24 godziny na dobę. Wśród operatorów obsługujących sporty wirtualne znajduje się także BetX. W ich “wirtualnej ofercie” znajdziemy mnóstwo różnych dyscyplin oraz lig. Wszystkie rozgrywki w sportach wirtualnych BetX działają według specjalnie ustalonego algorytmu. Obstawianie tak zwanych virtuali nie różni się praktycznie niczym od stawiania na realne zespoły i zawodników. Każdy gracz, który ma już jakieś doświadczenie w bukmacherce, z łatwością sobie poradzi i szybko załapie, jak obstawiać zakłady na sporty wirtualne BetX. Na czym polegają w BetX sporty wirtualne? Jakie są bonusy? Jakie dyscypliny znajdują się w ofercie sportów wirtualnych BetX?

Zobacz: Kod promocyjny Betx

Na czym polegają sporty wirtualne BetX?

wirtualne betx

Zawieranie zakładów na sw nie różni się niczym od zakładów na prawdziwe mecze. Należy posiadać aktywne konto, gdzie rejestracja jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka chwil. Po rejestracji wystarczy wejść na stronie internetowej w zakładkę „WIRTUALNY SPORT” lub „WIRTUALNE WYŚCIGI”. Po lewej stronie znajdziemy listę dyscyplin. W rezultacie, po kliknięciu jedną z lig pojawią nam się zakłady, które będziemy mogli obstawić. Jeżeli klikniemy dane spotkanie, wyskoczą nam również ostatnie statystyki drużyn, które ułatwią nam typowanie. Następnie wystarczy wybrać wynik, który chcemy obstawić i tak jak w przypadku realnych zakładów wpisać stawkę i zatwierdzić zakład. Z prawej strony ekranu będziemy mieli wirtualną transmisję danego spotkania.

Zawieranie zakładów odbywa się na takiej samej zasadzie, jak w przypadku rzeczywistych, prawdziwych rozgrywek. Jedyną, najważniejszą różnicą jest sposób działania całej platformy sportów wirtualnych. Wszyscy bukmacherzy, również BetX, korzystają z algorytmu na sporty wirtualne, który działa zupełnie losowo za pomocą wyliczeń komputera. Trzeba mieć tego świadomość podczas zawierania zakładów.

Sprawdź: Betx opinie graczy

Jakie są dostępne sporty wirtualne?

Oferta sportów wirtualnych BetX jest całkiem szeroka w porównaniu do innych bukmacherów. Znajdziemy tutaj dwie zakładki: Wirtualne Wyścigi i Wirtualny Sport. W pierwszej z nich dostępne są wyścigi koni i wyścigi psów. W drugiej dostępne sporty to:

  • ligi piłki nożnej,
  • rozgrywki pucharowe,
  • wyścigi motocyklowe,
  • wyścigi żużlowe.

W skład oferty piłkarskiej wchodzą najpopularniejsze ligi jak: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska, a także: turecka, chińska, panamska i peruwiańska. Natomiast w meczach pucharowych możemy obstawić Puchar Ameryki. W sportach motorowych mamy transmisję z rozgrywek z jednego stadionu.

⚽️ Oferta na BetX sporty wirtualne

zakłady wirtualne betx

Co konkretnie możemy postawić w zakładach?

W wyścigach konnych, jak i wyścigach psów możemy obstawić takie zakłady jak:

  • zwycięzca biegu,
  • miejsce w Top 3,
  • dwójka, która zajmie miejsca na podium,
  • dokładna cała pierwszą trójką.

W przypadku piłki nożnej, do obstawiania mamy takie zakłady jak: wynik meczu, wynik meczu z handicapem, zakłady poniżej/powyżej, zakłady podwójna szansa, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, zakłady 1.połowa/wynik meczu, dokładna liczba goli w meczu czy też multi-gole.

W sportach motorowych tj. żużel i motocykle możemy obstawić między innymi miejsce danego sportowca, powyżej/poniżej zdobytych punktów, a także obstawić dokładne podium zawodników.

Czy istnieje bonus?

Wszyscy lubią grać coś, z czego mają dodatkową korzyść. Gracze jeśli już decydują się na zagranie sportów wirtualnych, mogą aktualnie skorzystać z bonusu na sporty wirtualne BetX. W ofercie BetX bonus na sporty wirtualne to “Virtuale na bogato”. Promocja ta ma na celu uzyskanie korzyści z typowania zakładów AKO z oferty na sporty wirtualne. Dzięki niej każdy kupon na sporty wirtualne gwarantuje bonus w zależności od liczby zdarzeń. Promocja dotyczy zakładów we wszystkie gry wirtualne wymienione w BetX w zakładkach WIRTUALNY SPORT I WIRTUALNE WYŚCIGI.

Promocja obejmuje wyłącznie zakłady akumulowane. Nie są nią objęte zakłady systemowe, kombinacyjne oraz cashout. Wystarczy na swój kupon umieścić co najmniej dwa zdarzenia. Bukmacher Betx przyznaje bonus codziennie, którego wysokość zależy od liczby selekcji. Co więcej, bonusy nie zależą od rezultatu kuponów. Jak się ma liczba zdarzeń do procentowej wartości bonusu na wirtuale?

 

Ilość zdarzeń

Wartość bonusu

2

3%

3

5%

4

8%

5

10%

6

15%

7 i więcej

20%

 

Należy jednak pamiętać, że promocja ta jest czasowa i w każdym momencie bonus może zostać usunięty z oferty bukmachera. Dlatego przed obstawieniem kuponu najlepiej sprawdzić w zakładce „Bonusy”, czy promocja wciąż jest aktualna.

W związku z powyższym bonusem, zakłady na sporty wirtualne BetX naszym zdaniem są warte przetestowania. Szczególnie polecamy skorzystanie z virtuali, gdy aktualnie nie ma żadnych realnych rozgrywek, które nas interesują. Należy jednak pamiętać, że bukmacherzy korzystają z algorytmu na sporty wirtualne, który działa zupełnie losowo za pomocą wyliczeń komputera. Trzeba więc zachować wyjątkowo chłodną głowę i nie popuścić zbytnio wodzy fantazji, jak to zawsze powinno być w bukmacherce.

Zobacz też: Betx bez ryzyka

Czy na BetX są sporty wirtualne? Tak, u bukmachera BetX możesz grać zakłady na sporty wirtualne. W jakich godzinach można grać sporty wirtualne na BetX?  Można grać 24 godziny na dobę.