Pozostało już tylko 6 dni do najważniejszego wydarzenia w tym sezonie piłkarskim. Dokładnie 11 czerwca o godzinie 21:00, na Stadio Olimpico w Rzymie, wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego, rozpocznie się EURO2021, czyli Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Z tej okazji TotalBet przygotował promocję.

Piłki na EURO!

Turniej Mistrzostw Europy odbędzie się z rocznym opóźnieniem, ze względu na zawirowania związane z pandemią Covid-19. 32 drużyny narodowe, które zakwalifikowały się do turnieju, są na etapie intensywnych przygotowań. Trwają zgrupowania, rozgrywane są mecze towarzyskie, ogłaszane są ostateczne składy poszczególnych ekip. Wszystko po to, by dać swoim kibicom jak najwięcej radości, emocji i satysfakcjonującej gry.

A co jest niezbędne do tej gry w piłkę nożną? Murawę można zastąpić inną nawierzchnią, za bramki mogą posłużyć plecaki, jak pewnie zdarzyło się każdemu z nas w dzieciństwie. Można grać bez odpowiedniego stroju, a nawet bez butów piłkarskich czy butów w ogóle. Ale mecz nie może odbyć się bez piłki!

Na każdy duży turniej piłkarski projektanci przygotowują zupełnie nową, oficjalną piłkę, która ma się z nim kojarzyć. To z danym modelem futbolówki mają być związane nasze wspomnienia. To założenie wykorzystuje legalny bukmacher TotalBET w swojej najnowszej ofercie bonusowej. Dzięki niej można otrzymać oficjalną piłkę EURO2020, by ten turniej zapamiętać na dłużej!

Bonus bukmacherski będzie dostępny dla wszystkich graczy, którzy w czasie trwania promocji posiadają już konto lub to konto zarejestrują i w pełni je aktywują oraz spełnią wszystkie wymagania promocji. Promocja obowiązuje od dnia 28.05.2021 r. od godz. 12:00 do dnia 31.07.2021 r. do godz. 19:00 lub do wyczerpania zapasów.

Najważniejszym wymaganiem jest posiadanie konta w TotalBET i polecenie bukmachera znajomym lub zarejestrowanie nowego konta w czasie trwania promocji. Użytkownik musi też wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Ostatnim warunkiem koniecznym do spełnienia jest postawienie kuponu lub kuponów za minimum 100 zł. Należy tego dokonać od momentu rejestracji konta do końca trwania promocji. Na kuponach muszą pojawić się co najmniej 4 zdarzenia, z kursem minimalny 1.20 każde.

Przykładowo, spełniamy warunki obrotu:

  • stawiając jeden kupon AKO, ze stawką 100 zł, na którym znajdują się 4 zdarzenia z poszczególnymi kursami w wysokości 1.25, 1.27, 1.35 i 1.48,
  • stawiając dwa kupony AKO, ze stawką 50 zł każdy, na których znajdują się po 4 zdarzenia z poszczególnymi kursami w wysokości 1.25, 1.27, 1.35 i 1.48 oraz 1.20, 1.23, 1.30 i 1.65.

Do promocji nie zostaną zaliczone np.:

  • jeden kupon AKO, ze stawką 100 zł, na którym znajdują się 4 zdarzenia z poszczególnymi kursami w wysokości 1.15, 1.27, 1.35 i 1.48 – zbyt niski kurs pojedynczego zdarzenia,
  • dwa kupony AKO, ze stawką 40 zł każdy, na których znajdują się po 4 zdarzenia z poszczególnymi kursami w wysokości 1.25, 1.27, 1.35 i 1.48 oraz 1.20, 1.23, 1.30 i 1.65 – zbyt niska kwota obrotu.

Gracze posiadający już konto mogą otrzymać piłkę za polecenie bukmachera. Wystarczy, że zaproszona osoba zarejestruje konto oraz spełni wspomniane powyżej warunki. Te same warunki musi spełnić także gracz polecający. Co ważne, to obrót na koncie dokonany już wcześniej jest zaliczany do promocji. Wtedy może otrzymać piłkę, ale tylko za pierwszą osobę zaproszoną, która spełni wymagania promocji. Za to każda osoba zaproszona kwalifikuje się do bonusu.

Nowi gracze muszą spełnić ww. warunki promocji i zarejestrować się z linku osoby polecającej. Mogą też podać przy rejestracji kod zawierający słowo „PILKA” (np. „PILKA-TOTALBET”, „PILKAFACEBOOK”.

Szczegóły promocji znajdują się tutaj: pilki-na-euro (totalbet.pl)

Z kodem TYPERVIP otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 5000 zł!

Odbieram bonus na start