Kwiecień to idealny miesiąc żeby grać na forBET jeśli jesteś porannym graczem. U tego bukmachera możesz grać bez podatku codziennie w kwietniu. Dla nowych graczy forBET oferuje grę bez podatku na 2 tygodnie w każdą godzinę.

Śniadanie bez podatku

W kwietniu na forBET poranki grasz bez podatku, a jest co grać. Bo w obecnym miesiącu gra między innymi Premier League, Bundesliga, La Liga, Liga Mistrzów, Liga Europy, Serie A czy Ligue 1. Zobaczymy takie pojedynki jak City – BVB, Real – Liverpool, Bayern – PSG czy Porto – Chelsea. Oprócz tego wraca w pełnej krasie sport motorowy zwany żużlem. W trakcie też są turnieje tenisowe. Cały czas gra NBA i inne najlepsze koszykarskie ligi Świata.

Generalnie jako typerzy nie możemy narzekać. Ten miesiąc już na początku startuje z kopem. Albowiem w pierwszej kolejce w kwietniu zobaczymy mecz Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Jest to spotkanie dwóch najlepszych według tabeli drużyn Ekstraklasy. Czy Portowcy ponownie utrą nosa Legionistą? Tego przekonamy się już w sobotę. Innym ciekawym spotkaniem w tym miesiącu, bardziej w brytyjskich klimatach jest mecz Leicester z Manchesterem City. Drużyna Lisów plasująca się na 3 pozycji w lidze podejmie ekipę Pepa Guardioli i będzie miała szanse na przystopowanie zwycięskiej ścieżki The Citizens. Kolejnym interesującym wydarzeniem tego weekendu będzie mecz na szczycie tabeli Ligue 1, PSG podejmie Lille czyli lider podejmie wicelidera. Co warto wspomnieć obie drużyny mają tyle samo punktów więc będzie to zażarty mecz.

 

Jako, że zapowiada nam się emocjonujący miesiąc, forBET przygotował grę bez podatku! Aby wziąć w niej udział należy w godzinach 7:30 – 10:30 zagrać kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami (każdy typ na kuponie z kursem minimum 1,30) Gdy kupon będzie spełniał warunki współczynnik, który domyślnie wynosi 0,88 zmieni się na 1,00, a ty będziesz grał bez podatku!

 

Odbierz podwojenie pierwszej wpłaty, tydzień bez podatku i MaxiZysk na wszystko do 200 zł na forBET!

Odbieram bonusy powitalne