Z całą pewnością Hiszpania, póki co, nie może uznać obecnego Euro za udane. Po dwóch meczach piłkarze Luisa Enrique zgromadzili skromne dwa punkty. Zarówno ze Szwecją, jak i Polską, zagrali wręcz przeciętnie, bez polotu, do którego przyzwyczaiła nas drużyna z Półwyspu Iberyjskiego. Ich rywale, a więc Słowacy, pokonali w pierwszym meczu Polskę 2:1. W kolejnym nieznacznie ulegli Szwedom 0:1, choć gra drużyny że Skandynawii była zdecydowanie lepsza niż naszych południowych sąsiadów.  Wnioski nasuwają się same – zagrają dwie drużyny grające w kratkę, nadal szukające optymalnej dyspozycji. Jak będzie tym razem? 

Słowacja – Hiszpania – mecz na Euro

Słowacy zdecydowanie nie są drużyna z sukcesami międzynarodowymi. Ostatni raz w kwalifikacjach do Euro Słowacja i Hiszpania spotkały się w 2015 roku, gdzie to kraj z Europy Zachodniej odniósł pewne zwycięstwo 2:0. Tym razem jednak sytuacja wygląda zgoła odmiennie, bowiem wygląda na to, że kadra narodowa Hiszpanii najlepsze lata ma już za sobą. Jeszcze do niedawna trzon drużyny hiszpańskiej stanowili zawodnicy FC Barcelony oraz Realu Madryt. Na obecne Euro zaś nie został powołany żaden piłkarz z Realu Madryt, co jest naprawdę bezprecedensowym wydarzeniem w historii piłki nożnej. Dla starej gwardii najwidoczniej nie ma już miejsca. Jeśli szukasz propozycji z typami na ten mecz, koniecznie zajrzyj do sekcji typy dnia

Słowacja vs Hiszpania – typy

Teoretycznie zwycięzca w tym spotkaniu wydaje się oczywisty. Chodzi rzecz jasna o piłkarzy Luisa Enrique, drużynę z tradycjami i potencjałem piłkarskim. Lecz rzeczywistość wprost wskazuję nam, że Hiszpanie mają obecnie ogromny problem ze znalezieniem firmy i pokonywaniem słabszych na papierze rywali. Legalni bukmacherzy z oczywistych względów jednak wskazują na to, że to Hiszpanie wyjdą zwycięsko z tego starcia. Z pewnością przemawia za nimi potencjał piłkarski kadry, który zdecydowanie nie osiągnął jeszcze zenitu. Słowacy, oprócz ambicji, nie mają zbyt wielu argumentów po swojej stronie. Lecz czasem wola walki pozwala przenosić góry – co pokazali Węgrzy remisując z mistrzami świata, Francuzami. 

Słowacja – Hiszpania – kursy bukmacherskie

Jako faworyt na to spotkanie wychodzi drużyna z Półwyspu Iberyjskiego. Kurs na zwycięstwo Hiszpanów na Betfan wynosi około 1.25, zaś na Słowaków aż 11! Ten mecz będzie  kluczowy w kontekście walki o awans, tym samym należy spodziewać się 100% zaangażowania po obu stronach. Na +2,5 gola w meczu kurs wynosi średnio 1.70. Inną opcją jest zdarzenie, według którego obie drużyny strzelą – tu kurs około 2.30. Ciekawą propozycją jest również obstawienie, że Hiszpania wygra oraz, że obie strzelą – kurs wynosi aż 3.30. Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera, warto przemyśleć założenie go. W związku z tym można odebrać darmowe bonusy bukmacherskie

Załóż konto na BETFAN i odbierz Cashback do 600 zł oraz freebet 50 zł

Odbieram bonusy na start!

Słowacja vs Hiszpania – transmisja – gdzie obejrzeć? 

Spotkanie, które odbędzie się 23.06.2021 o 18:00 obejrzeć będzie można w TV na kanałach TVP 2,TVP Sport oraz CT sport. Istnieje możliwość obejrzenia meczu również w Internecie, na stronie internetowej TVP Sport. Wszystkich piłkarskich entuzjastów nie może zabraknąć przed telewizorami o 17:35 – wtedy na TVP 2 rozpocznie się studio przedmeczowe.

 

Zwiń
1. Gdzie zostanie rozegrany mecz?  Spotkanie odbędzie się na Estadio de La Cartuja w Sewilli, w Hiszpanii.  2. Czy mogę gdzieś znaleźć informacje o meczach Copa America?  Tak, mecze Copa America są opisywane na stronie zawódtyper.pl.