Nadchodzący weekend zapowiada się szalenie interesująco, bowiem czekają nas naprawdę interesujące zmagania sportowe. Na wyspach będziemy świadkami kilku ciekawych starć, takich jak na przykład mecz Leicester z West Hamem, czy starcie Spurs – Wolverhampton. To bez wątpienia mecze z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Kierując się na zachód Europy – w Hiszpanii odbędą się derby Barcelony, gdzie Espanyol podejmie Blaugrane. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. To tylko kilka z wielu meczów, które powinny przykuć naszą uwagę. Naprzeciw nam, entuzjastom sportu, wychodzi bukmacher forBET, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

Skoki i piłka nożna bez podatku na weekend

Już dziś, a więc w sobotę 12.02.2022, będziemy mieli okazje wspierać polskich skoczków w konkursie indywidualnym na skoczni dużej. Póki co Polakom udało się zdobyć brązowy medal indywidualny w skokach. Te i inne wydarzenia to namiastka trwającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem i sportami zimowymi. W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny forBET. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem i skokami narciarskimi w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać piłkę nożną i skoki bez podatku – jak to zrobić?

Promocja obowiązuje w dniach 11.02.2022 – 14.02.2022, do godziny 16:00. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń dotyczących piłki nożnej i/lub skoków narciarskich. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak też live. Kupon musi zostać zagrany za środki pochodzące z konta depozytowego. Promocja nie łączy się z promocją bez podatku z Pakietu Powitalnego. 

[blok_bonus]