Już w środę 29 grudnia zmagania w Turnieju Czterech Skoczni rozpoczną polscy skoczkowie. Prestiżowa impreza w tym roku cieszy się mniejszym zainteresowaniem kibiców Biało-Czerwonych. Spowodowane jest to słabą dyspozycją skoczków prowadzonych przez Michala Doleżala. Promocję na tę okazję przygotował bukmacher eWinner.

Turniej Czterech Skoczni na przełamanie?

W tym sezonie polscy skoczkowie radzą sobie delikatnie mówiąc nie najlepiej. Jedynie Kamil Stoch prezentuje w miarę równą formę. Na drugim biegunie znajduje się Dawid Kubacki, który jest cieniem samego siebie. Zawodnik Wisły Zakopane tylko raz punktował w konkursach Pucharu Świata w tym sezonie. W klasyfikacji generalnej wyżej od niego z Polaków, poza Stochem plasuje się także Piotr Żyła.

Faworytem najlepszych bukmacherów do zwycięstwa w tegorocznym TCS jest rewelacyjny Ryoyu Kobayashi. Japończyk zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, ale wyraźnie znajduje się w zwyżkowej formie. Drugim pretendentem do tytułu jest Karl Geiger – lider klasyfikacji generalnej. Biorąc pod uwagę formę obu tych zawodników, tegoroczny turniej zapowiada się pasjonująco.

zasady-promocji-ewinner
Promocja eWinner skierowana jest właśnie do kibiców skoków narciarskich. Należy zapisać się do niej na stronie internetowej i postawić kupon z minimum 3 zdarzeniami, z których przynajmniej jedno będzie z oferty na skoki narciarskie. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.30. Min. stawka kuponu natomiast to 30 zł. Za każdym razem, gdy nasz rodak zwycięży w parze w systemie KO, bukmacher wypłaci nam freebet w wysokości 5 zł. Gdy na przykład czterech Polaków wygra swoje rywalizacje, to otrzymamy aż 20 zł freebetu. Promocja obejmuje wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Bukmacher może także pochwalić się atrakcyjnym bonusem powitalnym eWinner.

warunki-promocji-ewinner[blok_bonus]