Zakłady bukmacherskie Totolotek wprowadzają aplikację BETSCAN.

Aplikacja jest dostępna do pobrania w Sklepie Google Play i Apple App Store.

Link do pobrania aplikacji BETSCAN dla systemu Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.totolotek.d3
Link do pobrania aplikacji BETSCAN dla systemu iOS
https://itunes.apple.com/pl/app/betscan/id1287089026?mt=8

Totolotek – polski legalnie działający bukmacher – wprowadził nową, darmową aplikację BETSCAN. Umożliwia ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z zakładami oraz śledzenie wyników wydarzeń sportowych „na żywo”. Osoby, które będą aktywnie korzystać z aplikacji
co miesiąc mogą
dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody.

Betscan Totolotek

Nowa aplikacja bukmachera zawiera trzy kluczowe elementy. Pierwszym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON – możliwość sprawdzania na smartfonie wyników tradycyjnych kuponów za pomocą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem smartfona specjalnego pola na kuponie pojawia się informacja o statusie zakładu.

Drugi element to WYNIKI NA ŻYWO – podgląd wyników wydarzeń sportowych w trakcie ich trwania. Po włączeniu aplikacji, na ekranie głównym użytkownik widzi listę aktualnie toczących się wydarzeń sportowych, wraz z informacją o aktualnych kursach. Użytkownik ma też możliwość sprawdzenia jakie wydarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Ostatnim elementem aplikacji są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada, użytkownik jest przenoszony do zakładki z grami. Obecnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty do kosza.

Aplikacja BETSCAN została stworzona głównie z myślą o graczach, którzy na co dzień korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów. W ciągu kilku sekund mogą oni sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych i swoich wydrukowanych kuponów, wejść do rywalizacji o nagrody i zagrać dla przyjemności w gry sportowe na swoim smartfonie.

Sprawdź kod promocyjny do Totolotka