W Nowym Jorku wystartował wyczekiwany US Open, trwają także inne turnieje tenisowe, więc jest w czym wybierać. Wśród zawodników grających na kortach w Queens znajdują się również polscy reprezentanci, którzy mają apetyt na sprawienie kilku niespodzianek. Na tę okazję promocję bukmacherską przygotował Betclic, który oferuje bezpieczny zakład na wydarzenia z oferty na tenis. 

SERWUJEMY 40 ZŁ. BEZPIECZNY ZAKŁAD OD BETCLIC

Do rywalizacji w US Open z wielkimi nadziejami przystępuje Iga Swiątek, aktualnie 8 rakieta na świecie. Polka w trakcie Igrzysk Olimpijskich swój udział zakończyła już na 1/16 finału, pozostawiając lekki niedosyt. Stąd wielkie nadzieje kibiców, Że Iga pokaże się w Nowym Jorku z lepszej strony i powalczy o lepszy rezultat.

Faworytką legalnych bukmacherów do zwycięstwa w US Open jest Naomi Osaka, która znajduje się ostatnio w dobrej formie. Japonka wygrywała już US Open w 2018 i 2020 roku i ma aptetyt na kolejny triumf. Podczas turnieju na pewno nie zobaczymy Sereny Williams, którą z udziału w turnieju wykluczyła kontuzja. 

Promocja Betclic skierowana jest do graczy, którzy postawią kupon z oferty na tenis między 30.08, a 02.09. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej 5 meczów, a kurs nie może być niższy niż 5.00. Minimalna stawka dla promocyjnych kuponów wynosi 40 zł. Jeśli okaże się, że przegraliśmy, bukmacher zwróci nam postawione 40 zł na konto bonusowe. Te bukmacher posiada kod promocyjny Betclic, który warto wykorzystać podczas zakładania konta.

[blok_bonus]