Mundialowe emocje nie opadają. Już jutro, 9 grudnia w piątek, rozpoczniemy zmagania ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata w Katarze. Hitem wspomnianych spotkań będzie zestawienie Anglii z Francją. Na to starcie czekają chyba wszyscy fani futbolu. Nie mamy wątpliwości, że najbliższe dni będą szalenie ciekawe. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje dwa bonusy do wyboru. Jak skorzystać z promocji?

Selekcjoner promocji

Równie ciekawie zapowiada się starcie Chorwacji z Brazylią. Canarinhos są w zasadzie głównym faworytem do triumfu w tegorocznym mundialu. Dodatkowo Argentyna zmierzy się z Holandią, a Maroko powalczy z Portugalią. Bukmacher Fortuna oferuje dwa bonusy do wyboru. Jeden wynoszący 50 pln za wygrany kupon i drugi, dzięki któremu możemy zgarnąć 20 pln w razie przegranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto odwiedzić sekcję darmowych typów bukmacherskich

W dniach 09.12-10.12.2022 w godzinach 15:00-17:00, należy dokonać depozytu za minimum 20 lub 50 pln z kodem „Bonus 1” lub „Bonus 2”, a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon. Bonus 1 to zakład bez ryzyka – gdy przegrasz, otrzymasz 20 pln do wypłaty lub dalszej gry. Stawka powinna wynieść przynajmniej 20 pln. Bonus 2 to dokładka – gdy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 50 pln do wypłaty lub dalszej gry. Stawka powinna wynieść przynajmniej 50 pln. Kupony muszą być zakładami typu Solo lub AKO. Dokładka musi mieć minimalny kurs łączny wynoszący 3.50. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Oba bonusy dotyczą tylko oferty przedmeczowej – zakład bez ryzyka wymaga wyłącznie zdarzeń złożonych za pomocą betbuildera, a dokładka przynajmniej jednego zdarzenia złożonego za pomocą betbuildera. Można wybrać tylko jeden bonus!