Niektóre ze spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata rozgrywane przez europejskie reprezentacje zaskoczyły wynikami, jak choćby remis Włochów z Bułgarami, czy wygrana Szwecji w meczu z Hiszpanią. Takie niespodziewane rezultaty dodają zdecydowanie tym pojedynkom kolorytu i zachęcają legalnych bukmacherów, do organizowania większej liczby promocji z nimi związanych. To właśnie z meczami eliminacyjnymi związana jest najnowsza promocja bukmachera Betfan. 

San Marino – Polska: 5 zł za każdy strzał i 50 za gola gospodarzy w Betfan

Polacy wygrali z Albańczykami dość pewnie 4:1, jednak wynik zdecydowanie nie odzwierciedla boiskowych wydarzeń, których byliśmy świadkami. Długimi momentami to Albania była zespołem dominującym i kto wie jakim rezultatem skończyłby się mecz gdyby nie bramka do szatni strzelona przez Adama Buksę. Na drugą połowę Polacy wyszli już dużo bardziej skupieni i kontrolowali grę.

W kolejnym spotkaniu eliminacyjnym Polska zagra z San Marino. Rywale są jedną z najsłabszych reprezentacji w piłce nożnej, więc spodziewamy się wielu goli i pięknych akcji w wykonaniu podopiecznych Paulo Sousy. W poprzednich meczach z tym rywalem, Biało-Czerwoni strzelali mnóstwo bramek i oczekujemy, że tym razem będzie podobnie. 

 

Promocja Betfan związana jest z meczem Polski z San Marino. Bukmacher oferuje freebety za każdy strzał i bramkę strzeloną przez San Marino. Każdy strzał wyceniony jest na 5 zł, natomiast bramka – 50 zł. Aby wziąć udział w promocji należy w dniach 03.09-05.09 do godziny 20:45 postawić zakład na to wydarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.5 za dokładnie 49 zł. Bonus trafi na nasze konto bonusowe. Bukmacher posiada również bogaty bonus powitalny Betfan, z którego warto skorzystać obstawiając to spotkanie.

 

[blok_bonus]